الگو اقیانوسی در طراحی داخلی هتل هیلتون تایلند

يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۲ | کد مطلب: ۳۰۰۴۵
الگو اقیانوسی در طراحی داخلی هتل هیلتون تایلند
یکی از بزرگترین گروه‌های طراحی و معماری تایلند با به ‌دست‌گرفتن بخشی از طراحی دکوراسیون داخلی پروژه هتل هیلتون توانست لابی و طبقات داخلی این ساختمان را با بهترین و برجسته‌ترین طراحی و معماری در معرض نمایش عموم بگذارد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: این هتل بزرگ در 17 طبقه طراحی شده که هر یک از این طبقات به ‌ویژه بخش لابی آنها با دکوراسیون منحصر به‌فرد خودنمایی می‌کنند. بخش لابی این هتل با استفاده از خطوط موج ‌دار متحرک پوشیده شده که با تابش نور در زوایای مختلف حرکت کرده و حالت موج دار خود را به ‌نمایش می‌گذارد.

کاربرد نوع مبلمان داخلی اتاق‌ها و لابی این هتل و همچنین آینه‌کاری راهروهای آن نیز با رنگ‌های ملایم و آرام ترکیب شده‌اند. بخش عمده‌ای از سرویس‌های بهداشتی، حمام و اتاق‌های آن نیز با ترکیب الگوهای اقیانوسی و دریایی طراحی شده‌اند که هر یک از مسافران با ورود به این مکان‌ها، قدم در دنیای متفاوتی میان آسمان و دریا می‌گذارند.

از دیگر قابلیت‌های این نوع طراحی آن است که در اجرای الگوهای اقیانوسی، نورپردازی و پخش نور هم به خوبی و با برخورداری از استانداردهای لازم، در آن پیاده شده است که نمی‌توان از طبیعی بودن و جذابیت فوق‌العاده‌ای که دارد، غافل ماند.