ديوارهای هندسی قوس‌دار در طرح دکوراسیون داخلی

شنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۶ | کد مطلب: ۳۰۰۱۵
ديوارهای هندسی قوس‌دار در طرح دکوراسیون داخلی
سطوح هنرمندانه اين ديوارهای قوس ‌دار در حين مسطح بودن، هنر طراح خود را می‌رساند كه با ايجاد خطوط منحنی، طرح ‌های هندسی مدور را به زيبايی هر چه تمام‌تر در آن‌ها به اجرا درآورده است.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: زندگی، كاروهنر همگی دريك مكان جمع شده‌اند. اين مجموعه هنرهای زيبا و جذاب در نيويورك سيتی قرار گرفته، طبقه‌ای كه ديوارهای منحنی و قوس‌دار با چراغانی حساب شده و منظم را در خود جا داده است.

طراحی داخلی اين مجموعه همچون موزه طراحی شده كه آرامش خاصی به ساكنان انتقال می‌دهد. هر يك از فضاهای اين مجموعه با استفاده از قاب‌های باز و بدون درب خاصی به يكديگر راه‌پيدا می‌كنند كه هر يك از اين مسيرها با طراحی هندسی خاصی در اين دكوراسيون داخلی قرار گرفته‌اند.

خطوط ممتد با هارمونی منحصربه‌فردی مسئوليت انتشار و پخش نور در ساختمان را بر عهده دارند كه در طول سقف داخلی ساختمان به كار گرفته شده‌اند. بخشی از ديوار و سقف اين ساختمان نيز با ورقه‌هاي LED درخشان پوشانده شده تا بتواند در تنظيم نور داخل ساختمان مؤثر عمل كنند.

همچنين تعدادی از اين لامپ‌هاي LED نيز به صورت گردان و چرخشی طراحی شده‌اند تا كنترل نور اتاق‌های نشيمن و خواب را نيز بر عهده گيرند. پنل‌هايی از سنگ گچ با طرح‌های مختلف و جذاب برروی ديوار داخلي ساختمان جی دارند تا بتوانند سيستم‌های گرمايشی و سرمايشی (HVAC ) فضا داخلی آن را پوشانده و منحنی كنند.