خلاقیتی نوین در هتل درختی سوئد

يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۲ | کد مطلب: ۲۹۸۷۰
خلاقیتی نوین در هتل درختی سوئد
تاكنون شاخه‌های درختان جا امنی برای سكونت پرندگان بوده تا بتوانند از خطرات و شرايط نامساعد آب و هوايی در امان باشند، اما اين فضا امن پرندگان به محل سكونت متوقف انسان نيز تبديل شده است. احداث هتل درختی بر فراز شاخه‌های درختان در منطقه شمال سوئد اين امر را به واقعيت تبديل كرده و توانسته افراد زيادی را به سوی خود جلب کند.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: اين هتل كوچك درختی با آينه‌های براق و شفاف پوشيده شده كه اتاق خواب، حمام، آشپزخانه و اتاق نشيمن را ميان دو فضا داخلی مقابل به هم خود جا داده است.

در واقع می‌توان گفت كه در هر يك از اين هتل‌های آينه‌ای درختی 12 نفر به راحتی جا گرفته و می‌توانند از مزايای داخل آن بهره‌مند شوند. همچنين شيشه‌های براق پوششی هتل درختی مذكور بدون هيچ‌گونه شكاف خاصی در كنار يكديگر جا گرفته‌اند كه اين امر از جمله طراحی و معماری نوين آن به شمار می‌رود.

چوب چند لايه در فضا داخلی و آلومينيوم براق و شفاف در لايه خارجی اين هتل می‌تواند زاويه ديد 360 درجه را به ساكنان هتل درختي آينه‌ای القا كند كه بسيار هيجان‌انگيز خواهد بود. تبادل هوا مطبوع نيز از ديگر مزيت‌های اين هتل است و از اين‌رو می‌توان با اطمينان خاطر تعطيلات آخر هفته متفاوتی را در آن گذراند.