برج‌های شيب‌داری که در مرکز شهر گويانگ خودنمایی می‌کنند

شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵ | کد مطلب: ۲۹۸۵۰
برج‌های شيب‌داری که در مرکز شهر گويانگ خودنمایی می‌کنند
اين منطقه از بافت شهری گويانگ با نام اختصاصی هوآکسی کاملا نشان‌دهنده انقلاب صنعتی در بخش معماری و طراحی چشم‌انداز بافت شهری چين است.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: گروه معماری MAD چين بيش از 4 برج شيب‌دار اريب در طرح‌های مختلف را در بافت شهری گويانگ اين کشور طراحی کرده است که می‌تواند نماد چرخشي را به خوبی از نما خارجی شهر به نمايش بگذارد.

اين منطقه از بافت شهری گويانگ با نام اختصاصی هوآکسی (Huaxi) به جهانيان معرفي شده است که کاملا نشان‌دهنده انقلاب صنعتی در بخش معماری و طراحی چشم‌انداز بافت شهری چين خواهد بود.

هر يک از اين برج‌های شيب‌دار با انواع پنل‌های شيشه‌ای، مشبکی، مکعبی پوشانده شده‌اند و بعضی از آن‌ها نيز به صورت لوله‌های مکعب مستطيلی در زوايای مختلف هندسی طراحی شده و به نمايش عموم درآمده‌‌اند.

همچنين اين بافت شهري يک استخر آب مدور با رقص نورهای متنوع در طول شبانه‌روز را نيز در مرکز خود جا داده است که از مزايا و قابليت‌های آن نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. انعکاس برج‌های اريب در مرکز آب‌ها تداخل جذابی را در آن ايجاد خواهد کرد که جذابيتش دوچندان خواهد شد. همچنين طرح‌های پنل‌های پوششی اين برج‌ها از طرح‌هايی کاملا چرخشی برخوردارند که حرکت رقصنده قابل‌توجهي را به بدنه برج‌های مذکور انتقال داده‌‌اند.