پاسخ حق شناس به منتقدان عملکرد مدیریت شهری در ایام محرم

فلسفه تاسیس سازمان تبلیغات با هزاران میلیارد بودجه از بیت المال چیست؟

سه شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۴ | کد مطلب: ۲۹۶۳۰
فلسفه تاسیس سازمان تبلیغات با هزاران میلیارد بودجه از بیت المال چیست؟
رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تخریب های اخیر در رابطه با این که هنوز شهر آماده محرم نیست، گفت: گویا منتقدین محترم خبر ندارند، که در این شهر ده ها سازمان و نهادهای کوچک و بزرگ وجود دارند، که فلسفه تاسیسشان این بوده و کار ذاتی آنها همین است. و برای این وظیفه هزاران میلیارد بودجه از بیت المال و مسلمین دریافت می دارند.به گزارش اسکان نيوز،  محمد جواد حق شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا، در دویست و سی و سومین جلسه شورا، گفت : چندی است که به صورت همزمان و سازمان یافته، نهادهای تبلیغاتی و سازمان های اطلاع رسانی، از جمله برخی شبکه های صدا و سیما، در یک هماهنگی آشکار و نانوشته و غیر متعارف، سعی در تخریب مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر نموده، که چرا در ایام عزای حضرت ابا عبدالله(ع) شهر سیاهپوش و تجهیز نشده است، و تمهید کافی نشده است؟
 
‎ ‎حق شناس تاکید کرد: در حالی که گزارش های رسیده حکایت دارد، شهرداران مناطق، سازمان های متولی و معاونت فرهنگی و اجتماعی، و سازمان فرهنگی و هنری در مقایسه با سال های پیش، بیشترین تلاش را برای تکریم و تعالیم شهر تهران به کار بسته، که موجب شفافیت و تشکر فراوان است. و آمار اقدامات نیز موید این پیشرفت هم به صورت کمی و کیفی دارد.
 
نکته عجیب اینکه، مشخص نیست علت این تهاجم غیر منصفانه و افزایش سطح مطالبات و توقعات، با این شدت که مسیری منطقی را طی نمی کند، چیست ؟
 
‎وی گفت: گویا منتقدین محترم خبر ندارند، که در این شهر ده ها سازمان و نهادهای کوچک و بزرگ وجود دارند، که فلسفه تاسیسشان این بوده و کار ذاتی آنها همین است. و برای این وظیفه هزاران میلیارد بودجه از بیت المال و مسلمین دریافت می دارند.
 
‎حق شناس ادامه داد:آیا در این شهر اوقاف و خیریه وجود ندارد؟ آیا در این شهر هزاران مسجد و سازمان امور مساجد تعطیل هستند؟ آیا در این شهر دفتر تبلیغات اسلامی با ده ها شعبه موجود نیست؟  آیا در این شهر دفتر تبلیغات اسلامی وجود خارجی ندارد؟ ‎آیا در این شهر ده ها بنیاد کوچک و بزرگ چون مستضعفان، و 15 خرداد، بسیج و اوج  با مسئولیت مستقیم فرهنگی موجود نیستند؟ آیا در این شهر ستاد برگزاری نماز جمعه مسئولیتی ندارد؟ آیا در این شهر هزاران شعبه بانک و ده ها سازمان و وزارتخانه ( وزارت فرهنگ و ارشاد سلامی ) و دیگر سازمان های مربوطه ) محو بودند؟ آیا این رویکرد که همیشه مسئولیت به عهده مردم متدین و عاشقان ابا عبداله بوده، و به بهترین نحوه هم صورت می گرفته است، باید بهانه ای برای تهاجم و تخریب  و طرح پرسش های بدون اساس باشد؟
 
یاد خوش سهراب به خیر، و شادی که فرمود:
 
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید