وقتی نمادهای ترکیبی به دکوراسیون جذابیت می‌دهند

پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۱ | کد مطلب: ۲۸۸۵۳
وقتی نمادهای ترکیبی به دکوراسیون جذابیت می‌دهند
اجرا طرح نمادهای داخلی در دکوراسیون داخلی يکی از ساختمان‌های تجاری- اداری منطقه جاکارتا به دلیل نوع نمایش توانسته حس خوبی را به کارمندان و تجار آن ساختمان انتقال داده و بستر امنی را برای حضور ساير مشتريان و متقاضيان فراهم آورد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: ساختمان‌های تجاری و اداری از بخش‌های مختلفی همچون اتاق نشيمن، کنفرانس، غذاخوری، استراحت و اتاق‌های اداری کارمندان برخوردارند که هر يک از اين قسمت‌ها با نوع طراحی و دکوراسيون داخلی خود حس اطمينان و آرامش را به مخاطبان انتقال می‌دهند.

گروه حرفه‌ای معماری Tws & Partners اندونزی با ارايه پروژه طراحی داخلی يکی از ساختمان‌های تجاری- اداری منطقه جاکارتا موفق شدند، اين حس را به خوبی به کارمندان و تجار آن ساختمان انتقال داده و بستر امنی را برای حضور ساير مشتريان و متقاضيان فراهم آورند.
 

اين ساختمان دارای فضايی معادل يک هزار متر مربع است که پيش‌زمينه‌هايی نظير آب، زيست‌محيطي، امواج دريا، اضلاع هندسی و شبکه‌های يارانه‌ای را با توجه به نوع بخش موردنظر و فعاليت صورت گرفته در آن بخش به خود اختصاص داده  است.

بخشی  از اتاق کنفرانس دو نفره اين ساختمان با استفاده از يک طراحی کلاسيک و ميز و روشنايی شيشه‌نما طراحی شده است که حس اطمينان دو جانبه را به حضار انتقال می‌دهد. ترکيب رنگ‌های سايه روشن نيز در هر يک از قسمت‌های داخلی ساختمان از ديگر مزيت‌های دکوراسيون داخلی آن محسوب می‌شود.