طرح دومنظوره دیجیتالی و لمسی در دکوراسیون رستوران تایوان

چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۰ | کد مطلب: ۲۸۸۲۴
طرح دومنظوره دیجیتالی و لمسی در دکوراسیون رستوران تایوان
تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که تا چه اندازه می‌توان از انواع فلزات و مواد بزرگ و کوچک جامد همچون آلومینیوم، فولاد و سنگ در طراحی و معماری داخلی یک ساختمان بهره‌مند شد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: آیا این مصالح می توانند جذابیت و زیبایی منحصر به فردی به فضای داخلی ساختمان انتقال دهند؟! آری، گروه طراحان ماکسی (Moxie) این امر را به واقعیت رسانده و توانستند با استفاده از این مصالح در قطعات بزرگ و کوچک و در طرح و اشکال مختلف هندسی به طراحی داخلی یک رستوران جذاب در شهر تایپی تایوان بپردازند.

رستوان Mojo ICuisine شهر تایپی از طریق دکوراسیون و طراحی جذاب داخلی خود تاکنون افراد بیشماری را به سوی خود جذب کرده و با استفاده از ترکیب صحیح و مناسب انواع اشکال هندسی دایره‌ای، مکعبی، لوزی، بیضی و سایر اشکال نامنظم هندسی نما قابل توجهی را در معرض نمایش گذاشته است. چراکه هر یک از بخش‌ها دارای هارمونی رنگی خاصی نیز هستند که با ترکیب‌های نورپردازی خود توانستند سایه این اشکال هندسی را نیز در سایر بخش‌های داخلی رستوران نامبرده به درستی منعکس کنند.

ترکیب رنگ‌های شاد و فانتزی و نورپردازی‌های به موقع فضا داخی رستوران حس شادابی و شوق را در مراجعه‌کنندگان به این رستوران بیش از دو برابر افزایش می‌دهد و ناخود آگاه خنده را بر لب این مردمان می‌نشاند.

این در حالی است که هر یک از وسایل این رستوران تایوانی با طرح‌های مختلف و با استفاده از نورپردازی‌های رنگی متفاوت به نمایش در می‌آیند و در زمان غذا خوردن مراجعه‌کنندگان تغییر حالت خواهند داد.


همچنین منو غذا این رستوران به صورت دیجیتالی – لمسی بر روی سطح میز ظاهر شده و مشتریان می‌توانند با کوچکترین اشاره انگشتان دست، غذای مورد نظر خود را سفارش دهند.

نکته قابل توجه این‌جاست که تمامی ظروف این رستوران نیز با استفاده از سیستم‌های دیجیتالی خودکار بر سر میزها گذاشته شده و پس از مصرف نیز مجددا آشپزخانه برگردانده خواهند شد. در نهایت میز مربوطه نیز با سنسورهای دیجیتالی جابه جا شده و سپس یک میز جدید با طراحی و نورپردازی‌های متفاوت جایگزین آن خواهد شد.

با استفاده از انواع نورپردازی‌های نرم افزاری دیجیتالی می‌توان تبلیغات مختلف و جذابی را بر روی میز و دیواره‌های داخلی رستوران نامبرده مشاهده کرد.