دکوری خلاقانه با استفاده از پوشاک مندرس

چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۱۵ | کد مطلب: ۲۸۸۲۲
دکوری خلاقانه با استفاده از پوشاک مندرس
یک استادیوی هنگ‌کنگی با دعوت از 10 هزار داوطلب توانست مدل‌های رنگی و جذابی را برای دکوراسیون داخلی خود و با استفاده از لباس‌های مندرس و تکه‌شده به نمایش درآورد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: تا به حال به اين موضوع فكر كرده‌ايد كه می‌توان با ترکیب گسترده انواع مواد زائد همون پارچه‌های تكه شده و پلاستيك منعطف، طرح‌های جديدي را برای تزئين داخلی و خارجی مكان‌های عمومی و خصوصی ساخته كه قطعا توجه به هر بيننده‌ای را به خود جلب می‌كند.

استاديو Ball Vogues به عنوان طراح برجسته اين طرح جديد با دعوت از بيش از 10 هزار داوطلب هنگ كنگی اقدام به طراحی اين مدل‌های رنگی و جذاب كرده است.

در واقع تركيبی از انواع لباس‌های تكه شده و كامل، تی‌شرت، پوشاك بچه و پيراهن‌های مردانه و زنانه مواد اصلی تشكيل دهنده اين طرح‌های فانتزی مدور، قوس‌دار و منحفی هستند.


البته تمامی اين پارچه‌ها به صورت منظم و با استفاده از قاعده خاص و منحصربه‌فردی در كنار يكديگر جا گرفتند. هر يك از اين پارچه‌ها با يك توازن خاصی حالت پلكانی به خود گرفته و در نهايت طرحی منحفی با قوس‌هاي منظم به فضا كل اين استاديو القا كرده‌اند.

اين در حالی است كه طرح‌های مختلف اين فناوری جديد در مكان ‌های متفاوتي همچون موزه، مجتمع تجاری و سالن‌های تئاتر و سينما چين، ايالات متحده آمريكا و هنگ كنگ نيز به كار گرفته شده‌اند. همچنين اين پارچه‌های پلكانی می‌توانند در تهويه مناسب هوا داخلی مكان‌های مذكور نقش بسزايی را ايفا كنند و در واقع نوعی طراحی و تعداد پارچه‌های به كار رفته در آن نيز به منظور كسب همين هدف بزرگ صورت گرفته است.
 
 
اين طراحی خارجی و فناوری نوين در راستا كاربرد پارچه و پوشاك رنگی می‌تواند توجه هر طراح خوش ذوقی را جلب كرده و با ايجاد تنوع در طرح و مدل‌های متنوع به صورت گسترده در مكان‌های عمومی مورد استفاده قرار گيرد. در شرايط كنونی كاربرد اين فناوری نوين در معماری داخلی و خارجی مكان‌های عمومی و خصوصی بسيار مقرون به صرفه بوده و هزينه پائينی را در بر خواهند داشت.