تلفیقی از رنگ و برند در دکوراسيون یک واحد تجاری

چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۳۰ | کد مطلب: ۲۸۸۲۱
تلفیقی از رنگ و برند در دکوراسيون یک واحد تجاری
دکوراسیون فروشگاه لباس منطقه MG برزيل با تلفیقی از رنگ و برند توانسته نمادی از علم و طراحی داخلی را بسیار دقیق و تخصصی به نمایش درآورد.
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: طراحی داخلی فروشگاه لباس منطقه MG برزيل از فرمول Hi و Low مختص صنعت معماری داخلي اين کشور تبعيت می‌کند که در عين سادگی، کاملا علمی و کلاسيک طراحی شده است. همچنين هر يک از بخش‌های داخلي اين فروشگاه که برترين برندهای جهانی لباس را در خود جا داده، از رنگ‌هاي تيره و روشن اختصاصی برخوردار است.

اين رنگ‌های جذاب به نوعی نمادی از هر يک از لباس‌ها به شمار می‌روند که مي‌توانند معرف بسيار خوبی نيز برای برندهای لباس موجود در فروشگاه مذکور نيز باشند.


اتاقک‌های داخلی تعويض لباس نيز متناسب با هر يک از برندهای موجود طراحی شده‌اند و علاوه بر برخورداری از يک طرح کلاسيک، دارای قالب‌های رنگی مختص به آن بخش نيز هستند.

پرده‌های به کار رفته در اين فروشگاه بزرگ، از پنل‌های موج‌دار و طرح‌دار تشکيل شده‌اند که از قابليت انعطاف‌پذيری بسيار بالايی نيز برخوردارند.

اين پنل‌ها هنگام باز شدن همچون يک ديوار پيش‌ساخته متحرک به نمايش درمی‌آيند و مي‌توانند تناسب لازم را با دکوراسيون داخلی فروشگاه برقرار کنند.