نفوذ مرد هزار نام در دفتر شهردار تهران!

شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳ | کد مطلب: ۱۲۰۷۹
نفوذ مرد هزار نام در دفتر شهردار تهران!
به گزارش خبرنگار اسکان نيوز این فرد که از سال گذشته و دوران مسئولیت محمدعلی نجفی قصد نفوذ به دفتر شهردار تهران را داشت، ابتدا خود را «سردار ایاز» از طرف دبیر شورایعالی امنیت ملی معرفی کرده بود که با استعلام مسئولین نظارتی شهرداری تهران از شورایعالی امنیت ملی، جعلی بودن عنوان وی احراز گردید و در هدف خود ناکام ماند.

با تغییر شهردار تهران، وی بار دیگر تلاش کرد و با تماس تلفنی با شماره پرایوت نامبر با شهردار تهران، خود را «سردار سیف الهی» از شورای امنیت معرفی کرده و «سردار ایاز» را معرفی نمود و سپس بعنوان سردار ایاز در دفتر شهردار تهران نفوذ کرده بود.

این جاعل و کلاهبردار توانا، با وجود آنکه هیچگونه سمت رسمی در دفتر شهردار تهران نداشت اقدام به معرفی افراد و برقراری جلسات با مسئولین انتظامی و اجرایی می‌کرد و خود نیز در این جلسات حضور داشت، افشانی شهردار تهران تصور می کرده است که وی با این مسئولین آشنایی دارد و مسئولین نیز تصور می کرده اند که وی مسئولیتی در دفتر شهردار تهران داشته است.

گفته می شود یکی از شگردهای وی برای جلب اعتماد شهردار تهران، قرار دادن شماره پلاک خودر وی در فهرست مجاز عبور از خط ویژه بوده است.

تیمسار تقلبی "ایاز" که در برخی موارد خود را سردار اقبال و بعضا موسوی نیز معرفی می‌کرده همزمان اقدام به باجگیری و کلاشی از مدیران ارشد و میانی شهرداری تهران و برخی اعضای شورای شهر کرده است.

وی همچنین با معرفی خود بعنوان یکی از نزدیکان به شهردار تهران، برای وصول مطالبات برخی نهادها از شهرداری تهران، درخواست رقم های میلیاردی کرده بوده است.

با توجه به اینکه سردار سیف الهی چندی پیش از دبیرخانه شورایعالی امنیت ملی تودیع شده بود، تداوم جعل این نام از سوی ایاز موجب مشکوک شدن برخی مسئولان نظارتی شهرداری به وی و اطلاع به مقامات ذیربط جهت شناسایی و برخورد شده است.