از روحانی دیگر نباید انتظاری داشت / از انکار واقعیت تا دیرفهمی مشکلات!

یاشار سلطانی
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۴ | کد مطلب: ۲۹۰۲۲
از روحانی دیگر نباید انتظاری داشت / از انکار واقعیت تا دیرفهمی مشکلات!
اسکان نيوز: طی چند وقت اخیر  بحران های عدیده‌ای که از قبل قابل پیش‌بینی بود سرباز زده است؛

از بحران ارزی، بحران کرونا، بحران کنکوری‌ها، بحران معیشت، بحران مسکن گرفته تا بحرانهای جدی اقتصادی و  اجتماعی که شرایط کشور را دچار استیصال کرده است.

اما در میان ملغمه‌ای از این بحران‌ها؛ دغدغه رییس جمهور و دفتر ایشان حذف طرح ویژه جماران بوده تا بتوانند ساختمان غیر مجاز در حال ساخت نهاد ریاست جمهوری  را به اتمام برسانند.

بخاطر جلوگیری شهردار تهران از این تخلف آشکار نهاد ریاست جمهوری؛  او را دیگر در هیات دولت راه نمی‌دهند و شورایعالی شهرسازی را برای تغییر بافت یکی از معدود مناطق روستایی و سبز تهران را تحت فشار قرار دادند.

زمانی که همه از شیوه جدید کشور خواری به بهانه وقف نوشتیم و ظرف 48 ساعت کوه خواران و جنگل خواران را با حرکت مدنی و مردمی به عقب راندیم؛ آقای رییس جمهور می‌گوید: کدام دماوند خواری و جنگل خواری؟ این شایعه سازی ها کار دشمن است!

آقای رییس جمهور!
میدانم از پشت پرده حذف طرح ویژه جماران اطلاع دارید. چون صحنه گردان آن تخلف حضرتعالی هستید. اما شاید #صبح_جمعه از واقعیت‌های وقف کوه دماوند و جنگل خواری اوقاف هم مطلع شدید.

علی برکت الله

کل نظرات : ۱
منتشر شده : ۱
در صف انتظار : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
 
 
مشکل این است که متولیان اصلی منابع طبیعی کشور نیم نگاهی به اصحاب قدرت در نهادهای قدرتمند مالیات گریز کشور دارند برای شاغل شدن بعد بازنشستگی در ان نهادها و در اص خودشان چراغ سبز تصرف انفال را می دهند و با عدم دفاع درست در محاکم قضایی بعمد باعث از دست رفتن انفال میشوند و سپس این انفال به یغما رفته بعد از تثبیت برای ثبت ملعبه دست همین مدیران برای افراد خاص در سازمان اوقاف میشود این اگر فساد سیستمی نیست پس چیست؟