حوالی ظهر امروز رخ داد:

ریزش آوار بر سر 3 کارگر در بلوار سجاد مشهد/ 2 نفر کشته شدند

دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۵ | کد مطلب: ۵۷۹۴
ریزش آوار بر سر 3 کارگر در بلوار سجاد مشهد/ 2 نفر کشته شدند
اسکان نيوز: سرپرست ایستگاه سوم سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از ریزش آوار بر سر 3 کارگر در خیابان بهارستان و مرگ دو نفراز آن‌ها خبرداد.
 
آتشپاد سوم محمدجواد سبحانی اظهار کرد: وقوع حادثه ریزش آوار دقایقی قبل به سامانه 125 اطلاع داده شد و بدنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان و گروه نجات ایستگاه‌های مجاور را به محل حادثه واقع در خیابان بهارستان اعزام کرد.
 
سبحانی افزود: آتش نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که کارگران مشغول تخریب ساختمان سه طبقه مسکونی بودند که ناگهان سقف طبقه سوم و دیوار ساختمان ریزش کرده و سبب محبوس شدن 3 تن در زیر آوار شده است.
 
سرپرست ایستگاه سوم سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با بیان اینکه دو تن از کارگران به علت شدت جراحات وارده جان باختند و یک تن دیگر نیز مصدوم شد، گفت: آتش نشانان جسم بی‌جان دو کارگر فوتی را تحویل عوامل انتظامی و کارگر مصدوم را نیز پس از عملیات رها سازی از زیر آوار به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.
 
سبحانی اضافه کرد: آتش‌نشانان پس از خارج کردن هر سه کارگر از زیر آوار اقدام به ایمن سازی محل کرده و هم اکنون نیز در محل حادثه حضور دارند .
 
وی علت این حادثه را در دست بررسی اعلام کرد.
مرجع: ایلنا