کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رئیس اداره راه و شهرسازی آمل خبر داد:

اختصاص تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی با سود ۹ درصد برای ساخت در بافت فرسوده

راه و شهرسازی استان مازندران , 4 آبان 1396 ساعت 9:47 | کد مطلب:5686


اسکان نیوز: قاسم رمضانی، رئیس اداره راه و شهرسازی آمل در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان آمل با اشاره به اقدامات صورت گرفته جهت توانمندسازی و ارتقای زندگی ساکنان در مناطق آسیب‌پذیر شهر آمل، عنوان کرد: تکمیل فرم نیازسنجی برای بازآفرینی شهری با حضور نمایندگان ادارات بهزیستی، کمیته امداد، شبکه بهداشت و درمان، اداره فنی و حرفه‌ای و شورای محله امت آباد با تشکیل کلاس‌های آموزشی و توزیع ۱۰۰ فرم نیازسنجی آموزشی بین اهالی صورت گرفته است.

وی با بیان این‌که در منطقه آسیب‌پذیر امت‌آباد اقدامات خوبی در دست انجام است، تصریح کرد: احداث خانه محله با اعتباری بالغ بر ۵۹۰ میلیون تومان که دارای پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی است و در دهه فجر امسال افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

 رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل در خصوص احداث مرکز بهداشتی، بیان کرد: خوشبختانه زمین جهت احداث مرکز بهداشت خریداری شده که اعتباری بالغ بر ۵۴۱ میلیون تومان در نظر گرفته شد و در شرف تحویل به پیمانکار است.

وی همچنین از بستن قرارداد جهت احداث پارک معلولان برای اولین بار با اعتباری بالغ بر ۶۰۵ میلیون تومان خبر داد.

 رمضانی با تاکید بر اینکه سیاست کلی وزارت راه و شهرسازی بهسازی و احیای بافت ناکارآمد است، عنوان کرد: در سطح مازندران جزو شهرهایی هستیم که بیشترین فعالیت را در این مورد داریم و برای ساخت منازل مسکونی در بافت فرسوده تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی با سود ۹ درصد در نظر گرفته شده است.

 رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل از توزیع قیر یارانه‌ای خبر داد و گفت: ۱۱۰۰ تن قیر یارانه‌ای برای ۴ شهر مازندران در نظر گرفته شده است که از این سهمیه ۳۵۰ تن برای شهر آمل است که برای آسفالت کوچه و محلات به شهرداری آمل تحویل داده شد.

حسین احسانی، معاون فرمانداری ویژه آمل در این جلسه اظهار کرد: منطقه امت آباد و  رضوان ۳۸ جزو سکونتگاه‌های غیررسمی است که بین وزارت راه و شهرسازی، فنی و حرفه‌ای و شرکت توانمندسازی تفاهم‌نامه‌ای امضا شد.


آدرس مطلب :
https://www.eskannews.com/news/5686/اختصاص-تسهیلات-۴۰-میلیون-تومانی-سود-۹-درصد-ساخت-بافت-فرسوده

اسکان نيوز
  https://www.eskannews.com