معرفی جاذبه‌های گردشگری و صنایع‌دستی سمنان در اکسپوی دبی

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۹ | کد مطلب: ۳۹۰۳۸
معرفی جاذبه‌های گردشگری و صنایع‌دستی سمنان در اکسپوی دبی
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان گفت: محتوای دیجیتال معرفی ظرفیت‌های گردشگری، صنایع‌ دستی و تاریخی استان سمنان برای پخش در غرفه ایران در اکسپوی دبی ارسال شد.
اسکان نيوز: حمیدرضا دوست‌محمدی، مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان با اعلام این خبر افزود: محتوای رسانه‌ای سه زبانه معرفی استان سمنان در اکسپوی دبی با هدف برندسازی و معرفی ظرفیت‌ها و جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی و گردشگران خارجی در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان افزود: اکسپوی دبی تا ۲۱ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۱ ادامه دارد و در غرفه ایران، ظرفیت‌های گردشگری استان‌ها بر اساس برنامه زمان‌بندی معرفی می‌شود.

دوست‌محمدی گفت: استان سمنان مجموعه‌ای از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی منحصر به ‌فرد با تنوع اقلیمی بالا را در خود جای داده است و در محتواهای ارسالی تلاش شده است ظرفیت‌های گردشگری استان به خوبی معرفی شود.

به‌ گزارش روابط‌ عمومی اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان،  او با تأکید بر اینکه معرفی ظرفیت‌های گردشگری در نمایشگاه‌های بین‌المللی از جمله راه‌های جذب گردشگر است، ابراز امیدواری کرد: با کاهش شیوع کرونا و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، زمینه حضور هر چه بیشتر گردشگران خارجی و داخلی در استان فراهم شود.