سلمانیان، سرپرست معاونت گردشگری استان سمنان شد

دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۶ | کد مطلب: ۳۸۹۹۴
سلمانیان، سرپرست معاونت گردشگری استان سمنان شد
در حکمی از سوی مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان، «مریم سلمانیان» به‌عنوان سرپرست معاونت گردشگری، سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل استان سمنان منصوب شد.
اسکان نيوز: در این حکم آمده است: «نظر به سوابق ارزشمند، تعهد و مسئولیت‌پذیری سرکار عالی  به ‌موجب این ابلاغ و با حفظ پست سازمانی شما را به عنوان "سرپرست معاونت گردشگری، سرمایه‌گذاری و تأمین منابع  اداره‌کل " منصوب می‌نمایم.

اجرا برنامه خلاقانه در حوزه گردشگری، سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی جهت تقویت این حوزه،  ارتقاء سطح مهارت‌های علمی و کیفیت فنی فعالان و مجریان تأسیسات گردشگری استان  و نظارت مستمر بر عملکرد مجموعه تحت نظارت، بهره‌گیری از حداکثر توان تخصصی صاحب‌نظران، کارشناسان، منابع انسانی موجود، هماهنگی با حوزه‌های ستادی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه در حوزه تحت مدیریت از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که مورد انتظار اینجانب در انجام مسئولیت‌های محوله به سرکار عالی می‌باشد.»

در حکمی جداگانه نیز «آرزو گل‌کار» به عنوان «سرپرست گروه گردشگری معاونت گردشگری، سرمایه‌گذاری و تأمین منابع  اداره‌کل» منصوب  شد.

مریم سلمانیان کاندیدای دکترای جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران است و در سال‌های 1393 تا 1396 معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان بوده است.          

به‌ گزارش روابط‌ عمومی اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان،سلمانیان از پژوهشگران برتر در زمینه‌های میراث‌فرهنگی، مردم‌شناسی، هنرهای سنتی و گردشگری است و تا کنون موفق به انتشار بیش از 30 مقاله داخلی و خارجی در این حوزه‌ها شده است.