برپایی نمایشگاهی با موضوع مبلمان ساختمانی

دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۱ | کد مطلب: ۳۸۹۸۳
عکس تزیینی است
عکس تزیینی است
فرهنگسرای نیاوران میزبان چهارمین نمایشگاه «اُبژه» در تاریخ ۲۴ دی ماه در گالری شماره ۲ و ۱ خواهد بود.
اسکان نيوز: این چهارمین نمایشگاه کالکتیبل دیزاین طراحان، معماران و هنرمندان ایرانی است که با موضوع مبلمان ساختمانی با استفاده از متریال سنگ و ام‌دی‌اف، با حمایت شرکت‌های تولیدکننده مواد و محصولات ایرانی برگزار خواهد شد.

ابژه از مهرماه ۱۳۹۴ تاکنون سه دوره نمایشگاه (دوسالانه) با حضور طراحان، معماران و هنرمندان ایرانی در داخل و خارج از ایران در فرهنگسرای نیاوران برگزار کرده است.

الناز طهرانی، کیوریتور و بنیان‌گذار پلتفرم دیزاین ابژه است که تحصیلات آکادمیک خود را در مقطع کارشناسی ارشد در زمینه طراحی خدمات در دانشگاه پلی تکنیک میلان به پایان رسانده است.

معماران، طراحان و هنرمندان این نمایشگاه به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: امیرحسین اشعری، حامد بدری احمدی، بابک بهارستانی، رضا حبیب‌زاده، بهزاد حیدری، مهران خوشرو، نسیم رضویان، کورش رفیعی، مهدی شیراحمدی، امیرحسین طاهری، شیرین صمدیان، آرش علی‌آبادی، امیرقاسمپور، سمانه قاسمپور، نازنین کازرونیان، رضوان کاشانی، نوید گلچین، بهروز منصوری، رضا نجفیان، علی نعمتی، حسین نمازی، نیما نیان.

به گزارش روابط‎ عمومی فرهنگسرای نیاوران، این نمایشگاه از ۲۴ دی تا یکم بهمن در گالری شماره ۱ و ۲ فرهنگسرای نیاوران برپاست. علاقمندان می‎توانند جهت بازدید از نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت ۱۰ تا ۱۸ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ تا ۱۸ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.