داماد روحانی: پدرزنم جعبه سیاه نظام است

يکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۸ | کد مطلب: ۳۸۸۶۵
داماد روحانی: پدرزنم جعبه سیاه نظام است
کامبیز مهدی‌زاده، داماد حسن روحانی رئیس‌جمهوری پیشین در گفت‌وگویی با روزنامه شرق، قسمت‌هایی از این روزهای روحانی را بیان کرده است.

او گفته «شخصیت آقای روحانی این‌گونه نیست که در کنجی بنشیند و در خلوت خود باشد. ایشان همیشه در نظام بودند و در سیستم جزء چند نفر اول بودند. الان هم بیشتر وقت خود را به کارهای مطالعاتی و پژوهشی می‌گذراند و خاطرات خود را می‌نویسد. جلسات روزانه هفتگی خودشان را هم دارند و البته وقت بیشتری را برای خانواده صرف می‌کند».

مهدی‌زاده گفته «تا آنجا که می‌دانم [روحانی] با آقای لاریجانی و سیدحسن خمینی دیدار داشتند. درباره آقای خاتمی و آقای ناطق‌نوری اطلاع ندارم که جلسه داشتند یا نه اما افراد مختلف از همه طیف‌ها به دیدار او می‌آیند..حدود دو هفته پیش با آقای جهانگیری جلسه داشتند و با اعضای کابینه نیز هر هفته به‌ صورت انفرادی و گروهی دیدار دارند».

به گفته مهدی‌زاده، حسن روحانی «جعبه سیاه نظام است، ایشان مدت‌ها نفر دوم کشور بودند و همیشه منافع ملی برای او مطرح بوده است. اکنون هم کشور را فرد دیگری اداره می‌کند و آقای روحانی در حوزه دیگری مشغول هستند و مسائل را دنبال می‌کنند».

او درباره جلسه اخیر روحانی و رهبری هم توضیح داده که «جلسه اخیر بیشتر از یک ساعت بوده و در یک فضای صمیمی و دوستانه برگزار شده است. به‌ هر حال دوستی و ارتباط آقای روحانی و مقام معظم رهبری به سال‌ها قبل برمی‌گردد».

از او پرسیده شده که «آیا باجناق هم دارد» که مهدی‌زادت پاسخ داده «بله؛ البته به همراه دختر آقای روحانی نزدیک ۲۰ سال است که در خارج از کشور زندگی می‌کنند و به شغل پزشکی مشغول هستند».