هیات رئیسه کمیسیون‌های شورا شهر گرگان مشخص شد

يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۹ | کد مطلب: ۳۸۳۵
اسکان نيوز: ترکیب هیات رئیسه کمیسیون‌های داخلی شورا اسلامی شهر گرگان در نخستین سال دوره پنجم صبح یکشنبه پس از بحث و تبادل نظر و هماهنگی اعضا کمیسیون‌ها به اتفاق آرا مشخص شد.

به گزارش مهر، ترکیب کمیسیون نظارت، بازرسی، حقوقی و پاسخگویی به شکایات را سعید رحیمی به عنوان رئیس، سیدمحمد مرتضوی به عنوان نایب رئیس، مهران کاظم‌نژاد به عنوان منشی و ناصر گرزین و فائزه عبداللهی به عنوان اعضا تشکیل می‌دهند.

علی‌اصغر یوسفی به عنوان رئیس، محمدابراهیم جرجانی به عنوان نایب رئیس، حمیدرضا آقاملایی به عنوان منشی اول و سیدمحمد مرتضوی و مهران کاظم نژاد به عنوان اعضا کمیسیون خدمات شهری، فضا سبز و زیست شهری انتخاب شدند.

ترکیب کمیسیون توسعه، عمران، حمل‌ونقل شهری، معماری و شهرسازی را مهران کاظم‌نژاد به عنوان رئیس، حسین ربیعی به عنوان نایب رئیس، سعید رحیمی به عنوان منشی اول و فائزه عبداللهی و سیدمحمد مرتضوی به عنوان اعضا تشکیل می‌دهند.

حمیدرضا آقاملایی به عنوان رئیس، حسین ربیعی به عنوان نایب رئیس، مهران کاظم نژاد به عنوان منشی اول و علی اصغر یوسفی و ناصر گرزین به عنوان اعضای کمیسیون اداری، مالی و بودجه انتخاب شدند.

ترکیب کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را محمدابراهیم جرجانی به عنوان رئیس، حمیدرضا آقاملایی به عنوان نایب رئیس، علی اصغر یوسفی به عنوان منشی اول و سعید رحیمی و ناصر گرزین به عنوان اعضا تشکیل می‌دهند.

همچنین فائزه عبداللهی به عنوان رئیس، حمیدرضا آقاملایی به عنوان نایب رئیس، حسین ربیعی به عنوان منشی اول و ناصر گرزین و محمدابراهیم جرجانی به عنوان اعضای کمیسیون بانوان انتخاب شدند.