شهردار یزد:

فعالیتهای شهرداری را سیاسی نمی‌کنیم/تدوین طرح‌ها بر اساس هویت یزد

چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۱ | کد مطلب: ۳۷۰۴

اسکان نيوز: مهدی جمالی‌نژاد در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به این‌که در فعالیت‌های اجرایی به هیچ عنوان به دنبال حاشیه و مسائل سیاسی نیستیم، اظهار کرد: تنها موضوعی که در مدیریت شهری حائز اهمیت است، انجام کار است و امیدواریم بتوانیم زمینه پیشرفت هر چه بیشتر در شهر یزد را فراهم کنیم.

به گزارش مهر، وی با اشاره به این‌که لازم است برای مدیریت شهر برنامه جامعه وجود داشته باشد، بیان کرد: اقدامات خوبی در شهر اصفهان انجام شده که می‌توان نمونه‌ای از آن‌ها را در یزد بومی‌سازی کرد و طرح‌هایی که با شرایط یزد همخوانی داشته باشد را در این شهر نیز اجرا کنیم.

شهردار یزد با تاکید بر این‌که شهرداری به مباحث فرهنگی توجه ویژه دارد، عنوان کرد: یزد شهری با اصالت و دارای هویت اصیل فرهنگی است و هر اقدامی نمی‌توان در آن انجام داد به همین دلیل لازم است تمام امور با برنامه و منظم پیش برود.

وی افزود: این موضوع نشان می‌دهد که کار در شهر یزد به عنوان شهردار کار ساده‌ای نیست و از سختی بسیار زیادی برخوردار است بنابراین حتما باید نسبت به برنامه‌هایی که داریم، دقت و حساسیت لازم را به خرج دهیم.

جمالی‌نژاد ادامه داد: از طرف دیگر کار کردن در این شهر با توجه به این‌که مردمانی همراه و متدین دارد، آسان است و امیدواریم با همکاری و همراهی مردم زمینه اجرا طرح‌های موفق و خوب در یزد را فراهم ‌کنیم.

وی تصریح کرد: به طور قطع پروژه‌هایی نیز که در شهر یزد اجرا می‌شود باید بر اساس فرهنگ، اصالت و ارزش‌های مدنظر مردم باشد و در اجرا طرح‌ها باید به هویت یزد و یزدی‌ها توجه ویژه شود.