در هجدهمین جشنواره شهید رجایی گلستان صورت گرفت:

کسب رتبه نخست اداره کل میراث‌فرهنگی و گردشگری گلستان

سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰ | کد مطلب: ۳۶۸۶

اسکان نيوز: هجدهمین جشنواره شهید رجایی استان گلستان پیش از ظهر امروز 7 شهریور 1396 با حضور صادقلو، استاندار گلستان و رییس جشنواره؛ پیش‌قدم ، رییس سازمان برنامه‌وبودجه استان و دبیر جشنواره و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات استانداری گلستان برگزار شد.

به گزارش میراث‌فرهنگی گلستان، در هجدمین جشنواره شهید رجایی استان از اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان به عنوان اداره کل برتر در گروه علمی، فرهنگ و آموزشی دربین دستگاه‌های اجرایی تقدیرشد.

کریمی، مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان در این خصوص گفت: در این جشنواره دستگاه‌هایی که در سال گذشته موفق شدند رتبه و نمره برتر را در شاخص‌های عمومی واختصاصی کسب کنند به عنوان دستگاه‌های برتر انتخاب و معرفی شدند.

کریمی خاطر نشان کرد: بر اساس بخشنامه ابلاغ شده به استان گلستان، ارزیابی‌ها به پنج گروه علمی، فرهنگی و آموزشی- شرکت‌ها و بانک‌ها- زیربنایی و تولیدی- حکایتی و سلامت و بهداشتی تقسیم شد و شاخص‌های عمومی واختصاصی این گروه‌ها توسط 14 کارشناس طی 1330 ساعت مورد بررسی قرار گرفت.

کریمی در ادامه تشریح کرد: شاخص‌های عمومی این اداره کل در شش برنامه تدوین شده از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور شامل برنامه مهندسی نصب و ساختار دولت، برنامه دولت الکترونیک وهوشمندسازی اداری، برنامه مدیریت سرمایه انانی، برنامه خدمات، عمومی در فضا رقابتی، برنامه صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری و برنامه استقرار جامع مدیریت عملکرد و شاخص‌های اختصاص اداره کل در چهار محور میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی، گردشگری و سرمایه‌گذاری مورد بررسی قرار گرفت.