سرمایه‌گذاری در منابع آبی سمنان زمینه‌ساز توسعه گردشگری است

چهارشنبه ۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱ | کد مطلب: ۳۶۵۵۶
سرمایه‌گذاری در منابع آبی سمنان زمینه‌ساز توسعه گردشگری است
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان گفت: جلب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منابع آبی استان، زمینه‌ساز توسعه گردشگری است.
اسکان نيوز: حمیدرضا دوست‌محمدی، مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان در دیدار با رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای سمنان بیان کرد: سد دامغان، مجن، منطقه آبگرم، آبشارها و ... می‌توانند در جذب گردشگر به استان موثر باشند و حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی می‌تواند نقش مؤثری در جذب گردشگر در این مناطق داشته باشد.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان افزود: منابع آبی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هستند و با همکاری مشترک اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان و شرکت آب منطقه‌ای سمنان می‌توان زمینه بهره‌برداری عمومی از این منابع را در حوزه‌های گردشگری و ... افزایش داد.

به‌ گزارش روابط‌ عمومی اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان، ایرج حیدریان، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای سمنان نیز بر توسعه همکاری‌ها بین دستگاهی تأکید کرد و گفت: سد دامغان، سد مجن و ... قابلیت بالایی در جذب گردشگر دارند و باید از این ظرفیت‌ها استفاده شود.