معرفی ظرفیت‌های گردشگری سمنان در اکسپوی دبی

چهارشنبه ۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۲ | کد مطلب: ۳۶۵۵۰
معرفی ظرفیت‌های گردشگری سمنان در اکسپوی دبی
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان گفت: ظرفیت‌های گردشگری، صنایع‌ دستی و تاریخی استان سمنان در اکسپوی دبی معرفی می‌شود.
اسکان نيوز: حمیدرضا دوست‌محمدی، به‌گزارش روابط‌ عمومی اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان، در دیدار با رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان بیان کرد: با هدف برندسازی و معرفی ظرفیت‌ها و جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی و گردشگران خارجی، این اداره‌کل در اکسپوی دبی شرکت می‌کند.»

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان افزود: محتوای رسانه‌ای سه زبانه برای معرفی استان و ارائه در اکسپوی دبی تولید شده است.

دوست‌محمدی اضافه کرد: بر اساس برنامه اعلامی، استان از 29 دی ماه تا هشتم بهمن ماه در این نمایشگاه بین‌المللی شرکت خواهد داشت.

او گفت: اجرا آئین‌های سنتی استان، معرفی جنگل جهانی ابر و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان، اجرای ورکشاپ صنایع‌دستی و ... غرفه آرایی بر اساس ظرفیت‌های طبیعی و جاذبه‌های استان از دیگر برنامه‌هاست.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان نیز در این دیدار در خصوص همکاری با اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان و حمایت از طرح و برنامه‌ها در زمینه گردشگری، صنایع‌دستی و .... اعلام آمادگی کرد.

علی‌اصغر جمعه‌ای گفت: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان از تشکل‌های صنایع‌دستی و گردشگری حمایت می‌کند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان تأکید کرد: استان سمنان دارای اقلیم‌های متفاوتی است و این ظرفیت‌ها برای جذب گردشگران موثر است.

به‌ گزارش روابط‌ عمومی اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان سمنان، اکسپوی دبی از تاریخ ۲۸ مهرماه یا ۲۰ اکتبر آغاز می‌شود و تا ۲۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ ادامه دارد.