کسی به احیای باغ ملی ۳۳ هکتاری رامسر توجهی ندارد

دوشنبه ۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸ | کد مطلب: ۳۶۵۳۲
کسی به احیای باغ ملی ۳۳ هکتاری رامسر توجهی ندارد
فرماندار رامسر از بی‌توجهی متولیان امر برای احیای باغ ملی ۳۳ هکتاری انتقاد کرد.
اسکان نيوز: محمد آزاد، فرماندار رامسر از بی‌توجهی متولیان باغ ۳۳ هکتاری برای احیا آن انتقاد کرد و گفت: اگر شهرداری اعلام کند توان احیا باغ ۳۳ هکتاری را ندارم خودم آغاز به کار می‌کنم.

نماینده عالی دولت در شهرستان رامسر تصریح کرد: بیش از ۲۰ پروژه در هفته دولت با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان بهره برداری و افتتاح می‌شود.

وی درباره احداث دستگاه پردازش زباله در سایت کلاکولی گفت: زباله یکی از معضلات اساسی شهرستان رامسر است و مکانی که زباله ریخته شده سبب تخریب محیط زیست می‌شود و یکی از اقدامات در این حوزه در مدیریت پسماند با جدا کردن زباله‌های خشک و تر از یکدیگر است.

آزاد افزود: فرودگاه شهدای رامسر به عنوان زیر ساخت و کار زیر بنایی مهم در غرب استان مازندران بوده اما ارتقای پروازها به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و طرح جامع توسعه فرودگاه شهدای رامسر با اخذ مجوز مرز هوایی برای برقراری پروازهای خارجی عملیاتی شد.

مهر نوشت، فرماندار رامسر درباره روند احیای باغ ۳۳ هکتاری گفت: برای احیای باغ مصوبه شورای برنامه ریزی گرفته شد و از بی‌توجهی به باغ ۳۳ هکتاری توسط متولیان باغ بشدت منتقد هستم و اگر شهرداری اعلام کند توان احیای باغ ۳۳ هکتاری را ندارم خودم آغاز می‌کنم.