کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تجمع اعتراضی مردم در چند شهر به قطع مکرر برق

15 تير 1400 ساعت 9:38 | کد مطلب:35826

در پی قطع مکرر برق در مناطق مختلف که زندگی مردم را به رغم گرمای شدید هوا دچار مشکل کرده است، اهالی بعضی از شهرها دوشنبه شب با تجمع در برابر اداره های برق اعتراض خود را ابراز داشته اند.


خبرگزاری ایسنا از تجمع گروهی از مردم شهر کردکوی در استان گلستان در شمال کشور خبر داده که به قطعی‌های مکرر و طولانی برق در روزهای گذشته اعتراض کرده‌اند.

این خبرگزاری به نقل از معترضان گزارش داده است که برق آنها در سه یا چهار نوبت در شبانه روز و هر بار دستکم دو ساعت قطع می‌شود و قطعی مکرر برق مشکلات زیادی از جمله قطعی آب آپارتمان‌ها، خراب شدن گوشت و مرغ و دیگر وسایل داخل یخچال و سوختن وسایل خانگی را به همراه داشته است.

در شهرهای بندرگز، بندرترکمن و آق‌قلا نیز مردم به نشانه اعتراض در مقابل ادارات شرکت توزیع برق این شهرها تجمع کرده اند.

تهران در هفته‌های اخیر شاهد قطعی برق و خاموشی بوده است ولی در روزهای اخیر همزمان با بالا رفتن دمای هوا این وضعیت تشدید شده و در برخی مناطق برق چند بار در روز قطع می‌شود.

در خراسان شمالی نیز علیرضا صبوری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق این استان گفته است با تداوم روند کنونی، «خاموشی‌های گسترده در این خطه اعمال می‌شود».

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان البرز از قطعی بیشتر برق در این استان خبر داده و به خبرگزاری ایرنا گفته است در روزهای آینده ممکن است در ۲ نوبت ۲ ساعته برای تمام مشترکان کل کشور قطعی برق ادامه دار شود.

 


آدرس مطلب :
https://www.eskannews.com/news/35826/تجمع-اعتراضی-مردم-چند-شهر-قطع-مکرر-برق

اسکان نيوز
  https://www.eskannews.com