حضور دو عضو هیات مدیره مجمع خیران کشور در کنار تیم ملی فوتبال ناشنوایان در مسابقات انتخابی المپیک

يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۳ | کد مطلب: ۳۵۴۹۳
اشکان تقی‌پور و مهرنوش کاوه از اعضای اصلی هیات مدیره مجمع خیران کشور و عضو هیات رییسه هیئت ورزشی ناشنوایان استان تهران در طول انجام مسابقات انتخابی فوتبال آسیا و اقیانوسه که با حضور هفت تیم در جزیره کیش برگزار شد با دعوت سیدسعید آرام، ریاست هیات رییسه و مدیر کل اداره بهزیستی شهر تهران، حضور یافتند.
اسکان نيوز: اشکان تقی‌پور معتمد و عضو شورای مرکزی مشارکت‌های مردمی بهزیستی کشور و مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان جمشید پیش از مسابقه فینال در اردوی تیم ملی و در فضایی صمیمی در جایگاه قدردانی گوچک از افتخارآفرینی ملی ایشان در عرصه‌ جهانی هدایایی به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی در حضور ریاست هیات ورزشی ناشنوایان استان تهران و مدیر کل بهزیستی شهر تهران، ریاست محترم فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان و دیگر مسئولان فدراسیون و کنفدراسیون ورزش‌های ناشنوایان اهدا کرد.

این عضو هیات مدیره مجمع خیران کشور قول قطعی قدردانی بیشتر از بازیکنان در صورت پیروزی در فینال را به بازیکنان تیم ملی اعلام کرد. مهرنوش کاوه، عضو مجمع خیران کشور و مشاور وزیر بهداشت، نیز با حضور در کنار اعضا تیم ملی پیش از  فینال مسابقات به اهمیت افتخار آفرینی جوانان تیم ملی و جایگاه والای اجتماعی و ملی ایشان پرداخت.

لازم به ذکر است این مسابقات با حضور ۷ تیم در جزیره کیش برگزار شد که در نهایت با پیروزی تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران در برابر تیم ملی عراق در بازی فینال و قهرمانی جوانان برومند ایران در مسابقات انتخابی المپیک آسیا و اقیانوسیه به پایان رسید. تیم ملی ناشنوایان ایران در بازی نیمه نهایی نیز تیم ملی کره جنوبی را شکست داده بود.  

دیگر اعضا هیات مدیره مجمع خیران کشور نیز پیش از این در تهیه امکانات و اهدای هدایای روحیه بخش به ورزشکاران دختر و پسر ناشنوای مدال آور و افتخارآفرین در رشته‌های مختلف در میادین ملی و جهانی با تسهیل‌گری و پیگیری اداره بهزیستی شهر تهران همواره پیش قدم بوده‌اند.