بررسی تلاقی سنت و مدرنیته در آثار طراحان لباس ایرانی

چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱ | کد مطلب: ۳۵۴۴۶
بررسی تلاقی سنت و مدرنیته در آثار طراحان لباس ایرانی
سومین نشست نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع دستی (۲۱ خردادماه) با موضوع «تلاقی سنت و مدرنیته در آثار طراحان لباس ایرانی» و با حضور مرضیه زارع (طراح لباس و پارچه و مدرس دانشگاه) برگزار می‌شود.
اسکان نيوز: با توجه به هدف توانمندسازی دانشجویان دختر که یکی از اهداف اصلی برگزاری سومین نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع‌دستی است، دبیرخانه این رویداد در نظر دارد نشست‌هایی آموزشی‌ برای دانشجویان و علاقه‌مندان حوزه مد و لباس کشور برگزار کند. این نشست‌ها با توجه به ملاحظات مربوط به همه‌گیری بیماری کرونا به شکل آنلاین برگزار می‌شود و از طریق صفحه اینستاگرام نمایشگاه در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. 

بر همین اساس، سومین نشست از مجموعه نشست‌های این نمایشگاه در تاریخ ۲۱ خردادماه با موضوع «تلاقی سنت و مدرنیته در آثار طراحان لباس ایرانی» و با حضور مرضیه زارع، طراح پارچه و لباس و مدرس دانشگاه برگزار می‌شود. 

علاقه‌مندان می‌توانند ساعت ۲۰ روز جمعه (۲۱ خرداد ماه) از طریق لایو اینستاگرامی صفحه سومین نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع دستی به آدرس www.instagram.com/fhne.ir این نشست آموزشی را دنبال کنند.

به گزارش روابط عمومی این رویداد هنری،  سومین نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع دستی به همت معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده و به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز در تابستان ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.