شهردار خوی:

باغ دلگشای خوی احیا می شود

چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵ | کد مطلب: ۳۴۸۹

اسکان نيوز: محرم اکبرزاده با بیان این‌که شهرداری در راستا اهداف فرهنگی و اجتماعی خود و ایجاد و افزایش سرانه فضا سبز احیا این باغ با شکوه را در دستور کار خود قرار داده است، گفت:  فاز اول احیا این باغ تاریخی در محلی به مساحت ۷ هکتارآغاز شده است که اعتبار اولیه آن حدود ۵ میلیارد ریال است. 

وی با اشاره به این‌که تبدیل شهر خوی به یک کارگاه بزرگ عمرانی از اهداف شهرداری است، گفت: پروژه‌های عمرانی با تمام قدرت و سرعت در سطح شهر در دست اجرا بوده و ساماندهی کمربند حجازی فر به طول ۶.۵ کیلومتر با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال از اول امسال شروع شده و در مراحل پایانی خود قرار داد.

اکبرزاده افزود: در این کمربندی علاوه بر آسفالت تمامی مسیر، کناره‌سازی و زیباسازی وسط کمربندی هم در دست اجرا است.

شهردار خوی با بیان این‌که توجه ویژه‌ای برای محرومیت‌زدایی حاشیه‌های شهر شده است، تصریح کرد:ساماندهی ورودی‌های شهر از دغدغه‌های شهرداری بود که موجب شده نسبت به ساماندهی ۱۵ کیلومتر از  این ورودی‌های اقدام شود.

اکبرزاده از اجرایی شدن فاز اول پروژه تفرجگاه فنایی با اعتبار ۷ میلیارد ریال خبر داد و گفت: با اقدامات صورت گرفته در نیمه اول سال ۹۷ شاهد به بهره برداری رسیدن این منطقه تفریحی و فرهنگی برای استفاده شهروندان خواهیم بود.

شهردار خوی با اشاره به رکود ساخت‌وساز و اقتصادی که در سراسر کشور بوجود آمده است، تصریح کرد: با این این‌که اکثر شهرداری‌ها در پرداخت حقوق و دستمزد کارکنانش با مشکل نقدینگی مواجه هستند، خوشبختانه با مدیریت توانمند و همکاری همکاران و شورا شهر نه تنها در پرداخت حقوق کارکنان مشکلی بوجود نیامده بلکه پروژه‌های عمرانی خوب و مهمی در سطح شهر در حال انجام است.
مرجع: ایسنا