انتصاب حامد مظاهریان به عنوان معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا

شنبه ۷ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸ | کد مطلب: ۳۴۳۴۴
انتصاب حامد مظاهریان به عنوان معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا
مظاهریان به عنوان معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منصوب شد.
به گزارش اسکان نيوز، طی حکمی از سوی پیروز حناچی، شهردار تهران، حامد مظاهریان به عنوان معاون جدید معاونت  برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منصوب شد و با این حکم دو معاونت توسعه منابع انسانی و معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهر با یکدیگر ادغام شدند و در تاریخ مدیریت شهری تهران این برای نخستین بار است که ساختار ستادی شهرداری به سمت انقباضی شدن برای چابک سازی و بازده مطلوب تر حرکت کرده است  و شورای شهر اصلاح طلبان به یکی از وعده‌های خویش که همانا اصلاح ساختار شهرداری تهران بود عمل کردند.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقای حامدمظاهریان

موضوع بحکم آقای حامد مظاهریان به عنوان معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا

نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جناب عالی، به موجب این حکم به سمت معاون برنامه ريزي ، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا» منصوب می‌شويد.

امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در راستای تحقق شعار تهران، شهري براي همه و با بهره گيري از استعداد و توانمندی سرمايه‌های انسانی لایق، کاردان، متخصص و متعهد شهرداری تهران، با برنامه‌ريزی مؤثر، اصلاح فرآیندها و ساختار سازمانی در نظامات اداری، از طریق سازماندهی و ایجاد سازوکار بهبود وضعیت کارکنان، علاوه بر افزایش حس تعلق سازمانی و رضايتمندی درون سازمانی، موجبات خدمت رساني مقيد مؤثر به شهروندان معزز تهران را فراهم آورید. 

همچنین حامد مظاهریان، طی نامه‌ای خطاب به  مدیران برنامه‌ریزی توسعه شهری و امور شورای شهر و معاونین توسعه منابع انسانی مناطق و سازمان و شرکت‌های زیر مجموعه دو معاونت  شهرداری تهران گفت: در مورخه 17/12/1399 اعضاء محترم شورای اسلامی شهر تهران تصمیمی در راستای اصلاح ساختار در شهرداری تهران اتخاذ کردند. بر این باورم که، یکپارچگی حاصل از ادغام دو معاونت و ایجاد معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منجر به افزایش اختیار، قدرت، ارتقاء منزلت، نفوذ بیشتر و در نتیجه اثر گذاری دو چندان مدیران این حوزه معاونان برنامه ریزی و سرمایه انسانی مناطق در شهرداری تهران خواهد شد. هرچند اجرای این مصوبه منجر به تغییر نقش برخی از شما همکارانم در خانواده شهرداری تهران خواهد شد، لیکن اطمینان قلبی من آن است که تغییر نقش افراد اولا با حداقل اصطکاک و نگرانی پرسنل و دوما صمیمیت و همدلی بین همه ما به انجام خواهد رسید.

اینجانب به عنوان مدیر ارشد این تغییر، تمام اقدامات لازم برای انجام این امر مهم را به کار خواهم برد، و از همه شما عزیزان نیز میخواهم همچنان با تمام توان و انرژی خود، مسیر تعالی در شهرداری تهران را ادامه دهید تا به اهداف مهمی که مدیریت شهری آن را ترسیم نموده است، دست یابیم.

در پایان از شما دعوت می‌کنم پیشنهادها و نظرات خود را در مورد فرآیندها و شیوه عمل برای ادغام، ارائه نمائید تا با کمک هم بتوانیم از این فرصت ایجاد شده، بهترین بهره را برای ارتقاء بهره وری و کاهش آسیبهای احتمالی ببریم.