جریمه‌های ۲۰۰ و ۵۰۰ هزار تومانی برای متخلفان سفر

پنجشنبه ۵ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۲ | کد مطلب: ۳۴۳۲۵
جریمه‌های ۲۰۰ و ۵۰۰ هزار تومانی برای متخلفان سفر
رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: با توجه شرایط کرونایی حاکم بر کشور شعار ترافیکی نوروز ۱۴۰۰ «پرهیز از سفر، ایمنی و سلامت» انتخاب شده در حالی که وضعیت شهرهای بوشهر، دیلم، گناوه و کنگان نارنجی است.
اسکان نيوز: سرهنگ کشکولی، رئیس پلیس راهور استان بوشهر با بیان این‌که برابر مصوبه ستادملی مقابله با کرونا سفر «از» و «به» شهرهای نارنجی ممنوع است، افزود: برای افرادی که نسبت به ضوابط تعیین شده بی‌توجهی کنند، مبلغ پانصد هزارتومان جریمه لحاظ خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: تردد شبانه در کلیه شهرهای استان بوشهر از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد ممنوع است، افراد متمرد از طریق دوربین ها و همکاران پلیس مبلغ دویست هزار تومان جریمه خواهند شد.

این مقام انتظامی یاداور شد: توصیه و تاکید پلیس راهور به شهروندان و هم استانی های عزیز پرهیز از سفرهای غیر ضرور در ایام نوروز است.
رئیس پلیس راهور استان بوشهر تصریح کرد: رانندگان گرامی همیشه و در همه حال رعایت قوانین و مقررات رانندگی را مدنظر قرار دهند. با سرعت مطمئن و مجاز رانندگی کنند، در محل های ممنوع سبقت نگیرند، حین رانندگی توجهشان به جلو باشد و با تمرکز و هوشیاری رانندگی کنند.

ایسنا نوشت، سرهنگ کشکولی اظهار کرد: هنگام خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنید، کسانی که با موتورسیکلت تردد می‌کنند حتما از کلاه ایمنی استفاده نمایند، تا با مشارکت جمعی و مسئولیت پذیری اجتماعی در رابطه با مراعات ضوابط تعیین شده، امنیت، ایمنی، سلامت و نشاط بهاری ارمغان سال نو برای همگان باشد.