کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ثبت جهانی خیابان ولیعصر

23 اسفند 1399 ساعت 9:23 | کد مطلب:34200

شهردار تهران در مراسم بهره‌برداری از فاز چهارم پروژه احیاء و ساماندهی درختان چنار خیابان ولیعصر (عج)، این معبر را یکی از خیابان‌های نادر در جهان دانست و گفت: مدیریت شهری فعلی تلاش خواهد کرد تا به هرجهت این خیابان حفظ و نگهداری شود.


اسکان نیوز: پیروز حناچی، شهرداری تهران در مراسم بهره‌برداری از فاز چهارم پروژه احیاء و ساماندهی درختان چنار خیابان ولیعصر (عج)، ضمن مهم و با ارزش شمردن خیابان ولیعصر (عج)  اظهار کرد: خیابان ولیعصر (عج) یکی از زیبایی‌های شهر تهران بشمار می‌رود. همان‌طور که دوستانی در گذشته برای خلق این اثر تلاش کردند، مدیریت شهری فعلی نیز تلاش خواهد کرد تا به هرجهت این خیابان حفظ و نگهداری شود.
 

وی با اشاره به ثبت ملی خیابان ولیعصر (عج)، گفت: به زودی این خیابان ثبت جهانی هم خواهد شد. خیابان ولیعصر (عج) یکی از خیابان‌های نادر در جهان است. شهرداری تهران به مناسبت هفته طبیعی و به رسم سال‌های گذشته، درختان از بین رفته خیابان ولیعصر (عج) را احیاء می‌کند.

شهردار تهران با تاکید براین‌که خیابان ولیعصر (عج) خصیصه‌های خیابان کامل را دارد، توضیح داد: این خیابان به جهت حفظ نوستالژی و کاربری‌های متنوع خصیصه اجرای ضوابط خیابان کامل را دارد. این اقدام جزو برنامه‌های مدیریت شهری است.

صبح جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ مراسم بهره برداری از فاز چهارم پروژه احیاء و ساماندهی درختان چنار خیابان ولیعصر (عج) با حضور علی ربیعی، سخنگی دولت، ‫مدیر عامل سازمان بوستان‌ها و فضا سبز شهر تهران و دو عضو  شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.
 


آدرس مطلب :
https://www.eskannews.com/news/34200/ثبت-جهانی-خیابان-ولیعصر

اسکان نيوز
  https://www.eskannews.com