شهرداری در اعمال قانون، سلیقه‌ای برخورد نکند

پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۶ | کد مطلب: ۳۳۹۶۱
شهرداری در اعمال قانون، سلیقه‌ای برخورد نکند
رئیس کمیسیون حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی شهری شورای اسلامی شهر همدان گفت: شهرداری در اعمال قانون، نباید هیچ تبعیضی قائل شده و سلیقه‌ای برخورد کند.
اسکان نيوز:  مریم روانبخش، رئیس کمیسیون حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی شهری شورای اسلامی شهر همدان در جلسه مشترک کمیسیون خدمات شهری و حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی، افزود: همه در برابر قانون برابرند و پاسخگویی خلاف قانون و برخورد غیراصولی با ارباب رجوع از سوی هیچکس قابل چشم‌پوشی نیست.

روانبخش با تاکید بر لزوم ایجاد اعتماد دوطرفه بین شهرداری  و شهروندان برای پیشبرد بهتر امور، گفت: قانون ابزاری است تا به واسطه آن بتوان زندگی منظمی داشته باشیم و در حق کسی اجحافی صورت نگیرد.

وی با اشاره به برخورد اداره کنترل و نظارت شهرداری همدان با متخلفین ساخت‌وسازها، اظهار داشت: قانون برای ما ملاک عمل است و در اعمال قانون هیچ تبعیضی نباید قائل شد و سلیقه‌ای برخورد کرد.

رئیس کمیسیون حقوقی شهری شورای شهر همدان به برخورد اداره کنترل و نظارت شهرداری با متخلفان عدم پرداخت بهای خدمات و ساخت‌وسازهای غیرمجاز، تاکید کرد: همه در برابر قانون برابرند و در برخورد با متخلفین باید نگاه یکسانی داشته باشیم و از نگاه سلیقه‌ای و تبعیضانه بپرهیزیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان،  روانبخش اضافه کرد: شهروندان می‌توانند در صورت شکایت از شهرداری، به کمیسیون حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی شورای اسلامی شهر همدان مراجعه کنند.