فرماندار به رئیس شورای شهر کرمانشاه اولتیماتوم داد

سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۶ | کد مطلب: ۳۳۲۵۵
فرماندار به رئیس شورای شهر کرمانشاه اولتیماتوم داد
فرماندار کرمانشاه جهت ارائه گزارشی از دلایل عدم تشکیل جلسات شورای شهر کرمانشاه به رئیس این شورا اولتیماتوم داد.
اسکان نيوز: فضل‌الله رنجبر، فرماندار کرمانشاه با اشاره به عدم تشکیل جلسات قانونی شورای شهر کرمانشاه در چند وقت اخیر، اظهار کرد: روز گذشته(29 دی) طی نامه‌ای از رئیس شورای شهر کرمانشاه خواسته شده تا ظرف 48 ساعت گزارش عدم تشکیل جلسات شورای شهر را با ذکر غیبت‌ اعضا و دلایل آن به فرمانداری بفرستد که اگر در مهلت مذکور این گزارش به دست فرمانداری نرسد بر اساس فیلم‌ها، گزارشات نماینده فرماندار و اخبار مستند رسانه‌ها گزارش را به هیئت رسیدگی به حل اختلافات شوراهای استان برای انجام اقدامات قانونی ارسال می‌کنیم.

رنجبر با اشاره به عدم تشکیل جلسه روز گذشته (29 دی) شورای شهر کرمانشاه به دلیل عدم حضور چهار نفر از اعضا و نرسیدن تعداد اعضا به حد نصاب قانونی برای تشکیل جلسه رسمی، گفت: 23 دی نیز به حرمت مردم، اعضا شورای شهر را برای تشکیل جلسه به فرمانداری دعوت کردیم که آن جلسه هم به دلیل غیبت چهار نفر از اعضا شورای شهر از رسمیت افتاد و تشکیل نشد. 

فرماندار کرمانشاه ادامه داد: دیگر جلسه ای در این خصوص در فرمانداری کرمانشاه تشکیل نخواهد شد، مگر این‌که استاندار شخصا ورود کند تا متعاقب دستور ایشان نسبت به برگزاری جلسه شورای شهر کرمانشاه در فرمانداری اقدام شود.

 رنجبر گفت: عدم تشکیل جلسات رسمی شورای شهر کرمانشاه باعث معطل ماندن طرح ها و لوایح شهرداری و امور مردم خواهد شد که قابل قبول نیست.

 ایسنا نوشت، چند وقتی است جلسات شورای شهر کرمانشاه به دلیل اختلافات بین اعضا تشکیل نمی شود و همین امر موجب معطل ماندن امور شهر و نارضایتی مردم شده است.