ممنوعیت سازمان هواپیمایی پرواز تهران-لندن با ایرلاین‌های منطقه

شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۹ | کد مطلب: ۳۳۰۶۶
ممنوعیت سازمان هواپیمایی پرواز تهران-لندن با ایرلاین‌های منطقه
براساس اعلام سازمان هواپیمایی کشوری به کلیه شرکت‌های هواپیمایی داخلی، خارجی و دفاتر فروش بلیت اعلام کرد: فروش بلیت تهران-لندن اعم از مستقیم و غیرمستقیم برای جلوگیری از شیوع کرونا انگلیسی، ممنوع است.
اسکان نيوز: در پی انتشار گزارشی در این خبرگزاری در ۱۴ دی ماه مبنی بر فروش بلیت پروازهای کانکشن (غیر مستقیم) تهران-لندن از سوی برخی آژانس‌های هواپیمایی و با استفاده از پروازهای ایرلاین‌های منطقه، سازمان هواپیمایی کشوری در ۱۸ دی ماه در ابلاغیه‌ای خطاب به کلیه شرکت های هواپیمایی داخلی، خارجی و آژانس‌های هواپیمایی و وب سایت‌ها و پلتفرم های فروش بلیت هواپیما، فروش بلیت مستقیم یا غیرمستقیم تهران-لندن را به دلیل جلوگیری از شیوع ویروی کرونای انگلیسی و به دستور وزارت بهداشت، ممنوع کرد.

گفتنی است نام شرکت‌هایی که پروازهای کانکشن تهران-لندن دارند برده شده بود که در ابلاغیه سازمان هواپیمایی کشوری، نیز شرکت‌های پگاسوس، ترکیش ایرلاینز، امارات و قطر ایر ویز نیز ذکر شده است.

ابوالقاسم جلالی معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری در این ابلاغیه به شرکت‌های هواپیمایی خارجی که پرواز کانکشن دارند، تذکر داده است تا اگر این پروازها از مبدأ لندن به مقصد تهران انجام شود، از پذیرش مسافران آن در فرودگاه امام خمینی (ره) جلوگیری به عمل خواهد آمد.

مهر نوشت، ضمن این‌که به کلیه ایرلاین‌های کشورهای همسایه و منطقه شامل عمان، عراق، ارمنستان، آذربایجان، ترکیه، امارات و قطر نیز تذکر داده شده است که از سوار کردن مسافرانی که با پرواز کانکشن از لندن عازم ایران هستند، خودداری کنند.