حسین الله کرم: جریان مقاومت پیروز انتخابات ۱۴۰۰ می‌شود/ در تفکر جریان مقاومت نیز موضوع مذاکره وجود دارد

سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۴ | کد مطلب: ۳۱۲۰۶
حسین الله کرم: جریان مقاومت پیروز انتخابات ۱۴۰۰ می‌شود/ در تفکر جریان مقاومت نیز موضوع مذاکره وجود دارد
حسین الله‌کرم رییس شورای هماهنگی حزب‌الله و از‌ چهره‌های سرشناس جریان اصول‌گرا، به نامه نیوز گفته که «اغتشاش» پیروز انتخابات آمریکا خواهد بود.

او همچنین از‌ جریانی به نام «جریان مقاومت» نام برده که به گفته او پیروز انتخابات ۱۴۰۰ خواهد بود.

برخی محورهای سخنان الله‌کرم بخوانید:

مردم رقابت انتخابات ۱۴۰۰ را بین جریان مقاومت و جریان تسلیم می‌بینند. تسلیم‌طلبان اعتقاد به مذاکره دارند اما مذاکره‌ای که نتیجه عکس می‌دهد و در نهایت به ضرر کشور و مردم خواهد بود.

اگر جریان مقاومت درست عمل کند پیروز انتخابات ۱۴۰۰ است. درست عمل کردن به این معنا که دولتی جوان و انقلابی و حزب‌اللهی معرفی کند.

در تفکر جریان مقاومت نیز موضوع مذاکره وجود دارد اما نه از نوعی که در تفکر جریان تسلیم‌طلب دنبال می‌شود بلکه با تمهیداتی جلو می‌رود که عواقب بدی برای جامعه رقم نخورد.

یک شکاف ساختاری و درگیری حاد و تمام عیار را در جامعه آمریکا بعد از ۱۳ آبان شاهد خواهیم بود. معتقدم اغتشاش برنده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خواهد بود.

آقای قالیباف رئیس مجلس و آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضائیه در حال بسترسازی برای تحقق اقتصاد مقاومتی هستند. این نشان می‌دهد که آنها در چارچوب جریان مقاومت دارند عمل می‌کنند.

از آنجا که رویکرد مردم نیز در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ به سمت تحکیم جریان مقاومت است بنابراین موقعیت آنها در جایگاه فعلی تحت مسئولیت شان مستحکم‌تر می‌شود.