تعیین تکلیف ساخت‌وسازهای نوار ساحلی شرق بندرعباس باید ظرف ۱۰روز

شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹ | کد مطلب: ۳۰۹۷۲
تعیین تکلیف ساخت‌وسازهای نوار ساحلی شرق بندرعباس باید ظرف ۱۰روز
رئیس کل دادگستری هرمزگان با اعلام تشکیل کمیته ویژه قضایی با محوریت دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان برای نظارت بر نوار ساحلی و حریم دریا در استان، گفت: برای شفاف‌سازی ساخت‌وسازهای شرق بندرعباس مهلت ۱۰ روزه داده شده است.
اسکان نيوز: علی صالحی، رئیس کل دادگستری هرمزگان در چهارمین نشست شورای حفظ حقوق بیت‌المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان تصریح کرد: شفاف‌سازی و تعیین تکلیف ۱۰روزه مجتمع تفریحی که توسط شهرداری در این محدوده احداث شده باید در اولویت این بررسی‌ها قرار گیرد.

وی تاکید کرد: کمیته یاد شده ضمن تطبیق این سازه  با ضوابط و مقررات اراضی، در صورت مشاهده تخلف و قرار گرفتن در حریم دریا، نسبت به قلع و قمع فوری آن، اقدام کند.

رئیس شورای قضایی استان ضمن انتقاد جدی به تاخیر در  اجرای احکام کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری خواستار سرعت بخشی به روند اجرا این احکام و برخورد با تخلف‌های صورت گرفته شد.

به گزارش دادگستری استان هرمزگان، صالحی خاطرنشان کرد:همه احکام صادر شده در کمیسیون مورد نظر باید تا پایان سال تعیین تکلیف شوند و تخلفات صورت گرفته از سوی مهندسان ناظر با جدیت مورد پیگرد و برخورد قانونی قرار گیرد.