کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

شهردار تهران: شرایط عادی نیست/در دقیقه ۹۰چند تعویض انجام دادیم

22 مهر 1399 ساعت 10:58 | کد مطلب:30860

پیروز حناچی شهردار تهران گفت: شرایط ما مثل مربی است که ممکن است در دقیقه نود چند تعویض هم انجام دهد، زیرا هم باید شهر را اداره کرد و هم پروژه‌ها را اجرا کرد.


پیروز حناچی، شهردار تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که در جلسه هم اندیشی با اعضای شورای شهر تهران چه گذشت، گفت: درخصوص اقداماتی که در شرایط کرونا انجام دادیم توضیحاتی دادیم، البته دوستان هم پرسش‌هایی درباره انتصابات هفته گذشته داشتند که توضیحات آن ارائه شد.

او ادامه داد: وضعیت ما به لحاظ اقتصادی وضعیت سختی است باید تمهیداتی به کار بگیریم که ارنج تیم بتواند راحتتر عمل کند و شرایط سخت را پشت سر بگذارد.

او در پاسخ به این پرسش که آیا اعتراضی به انتصابات مطرح شده بود گفت: سوالاتی مطرح بود که علت تغییرات را پرسیدند که به نظرم قانع کننده هم بود به هرصورت شرایطی که داریم عادی نیست و شرایط حادی است و امیدواریم تصمیماتی بگیریم که بتوانیم از شرایط سخت اقتصادی عبور کنیم.

حناچی در پاسخ به این پرسش که تصمیم شهرداری در اداره شهر در شرایط کرونایی چگونه خواهد بود، افزود: ما هزار مرکز ورزشی داریم که بخش عمده آن در شرایط کرونایی تعطیل است. یا مثلا مکانی مثل برج میلاد در شرایط کرونایی تعطیل است، یا حمل و نقل عمومی با ۵۰ درصد ظرفیت خود کار می‌کند، کمکی هم از طرف دولت دریافت نکردیم.
وی افزود: درآمدها هم چون در شرایط خاص اقتصادی هستیم، محقق نمی‌شود. شرایط ما مثل مربی است که ممکن است در دقیقه نود چند تعویض هم انجام دهد، زیرا هم باید شهر را اداره کرد و هم پروژه‌ها را اجرا کرد.

شهردار تهران در پایان درواکنش به مخالفت با افزایش نرخ کرایه وسایل نقلیه عمومی گفت: به هرصورت تمام شهرداری‌های دنیا در شرایط کرونا مورد حمایت قرار گرفتند ما انتظار داریم اگر حمایت نمی‌کنند حداقل جلوگیری نکنند.


آدرس مطلب :
https://www.eskannews.com/news/30860/شهردار-تهران-شرایط-عادی-نیست-دقیقه-۹۰چند-تعویض-انجام-دادیم

اسکان نيوز
  https://www.eskannews.com