کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رهبر انقلاب دستور دادند: برخی سفرها ممنوع شود

21 مهر 1399 ساعت 17:14 | کد مطلب:30853

رهبر انقلاب تاکید کردند: ضابطه‌گذاری‌ها بایستی حاکمیتی و الزامی باشد. این را من از مدت‌ها پیش البته به رئیس‌جمهور محترم و به مسئولین محترم هم گفته‌ام که بایستی الزام بشود.


به گزارش اسکان نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رهبر معظم انقلاب، آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا صبح امروز (دوشنبه ) در ارتباط تصویری با مراسم مشترک دانش ‌آموختگی دانشگاههای افسری نیروهای مسلح در دانشگاه افسری امام‌علی علیه‌السلام، لازمه حفظ اقتدار و هویت ملی و تأمین منافع ملی را محاسبه صحیح و عقلانی از تهدیدها و ظرفیتها در مسائل مربوط به «قدرت دفاعی»، «استحکام و ثبات اقتصادی» و «توانایی و قوام فرهنگی» دانستند و تأکید کردند: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، به شرط «تلاش شبانه‌روزی مسئولان» و «مدیریت قوی، جامع و خسته‌نشو» و «تمرکز بر تولید داخلی و چشم امید نداشتن به خارج» قابل حل هستند و سر و صداهای اراذل مسلط بر ملت امریکا هم نباید ذهن کسی را مشغول کند.
 

رهبر انقلاب در بخشی از بیاناتشان گفتند: ضابطه‌گذاری‌ها بایستی حاکمیتی و الزامی باشد. این را من از مدتها پیش البته به رئیس‌جمهور محترم و به مسئولین محترم هم گفته‌ام که بایستی الزام بشود.

ایشان تاکید کردند: یک مواردی هست که بعضی از فعالیتها بایستی تعطیل بشود، بعضی از سفرها بایستی ممنوع بشود؛ همچنان‌که ملاحظه کردید، سفر اربعین را مردم متدین و مؤمن ما پذیرفتند؛ گفتیم نروید به طرف مرز، نرفتند؛ این خیلی مهم است.

 رهبر انقلاب بیان کردند: در قضیه‌ی عزاداری‌ها ستاد ملی مبارزه‌  با این بیماری ضابطه معیّن کرد، مردم مؤمن و متدین که پایبندند، ضابطه را دقیق رعایت کردند. این باید در زمینه‌های گوناگون تسرّی پیدا کند و بایستی اجباری و الزامی بشود.

 ایشان در ادامه افزودند: جلوی بعضی از سفرها واقعاً باید گرفته بشود، گاهی بعضی از سفرها موجب میشود که شیوع بی‌محابا و بدون قابلیت کنترل انجام بگیرد که واقعاً مایه‌ی تأسف است.


آدرس مطلب :
https://www.eskannews.com/news/30853/رهبر-انقلاب-دستور-دادند-برخی-سفرها-ممنوع-شود

اسکان نيوز
  https://www.eskannews.com