رئیس کمیسیون اصل۹۰ مجلس نهم بازداشت شد!

شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۵ | کد مطلب: ۳۰۷۸۸
رئیس کمیسیون اصل۹۰ مجلس نهم بازداشت شد!
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در اظهارنظری اعلام کرد که یکی از اعضای قبلی کمیسیون اصل 90 پارلمان دستگیر شده است.
اسکان نيوز:  نصرالله پژمان‌فر در پاسخ به این پرسش که از رؤسای کمیسیون‌های اصل ۹۰ کسی بوده که خودش دچار خطا و فساد شود؟ گفت: اینها را باید دستگاه‌های امنیتی پاسخ دهند ولی یکی از افرادی را داریم که چند روز قبل شنیدم ایشان دستگیر شدند و کارهای این‌چنینی را انجام می‌دهند. فرد مورد اشاره پژمان‌‌فر، سردار محمدعلی پورمختار، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ پارلمان در مجلس نهم است که مدتی است توسط دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی بازداشت شده است.

پورمختار برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم هم ثبت‌نام کرده بود که ازسوی شورای نگهبان ردصلاحیت شد. گفتنی است اوایل شهریورماه سال گذشته دادستان تهران درباره اخباری درخصوص بازداشت محمدعلی پورمختار (نماینده مجلس شورای اسلامی) و آزادی وی با قید وثیقه را تکذیب کرده بود.

پورمختار در مصاحبه‌ای که سال ۹۶ با خبرآنلاین انجام داده بود گفته بود که اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود کشور را نجات می‌دهد. او از سال ۹۰ تصمیم گرفت لباس نظامی را کنار بگذارد و لباس نمایندگی به تن کند.

فارس نوشت، پورمختار که در مجلس نهم رئیس کمیسیون اصل ۹۰ بود و در مجلس دهم با توصیه علی لاریجانی راهی کمیسیون حقوقی و قضائی شد. او حتی از تهدیدهایی که شده بود سخن گفت و تعریف کرد که در جریان بررسی‌ها، برخی به او می‌گفتند مراقب باش زمانی با کامیون تصادف نکنی!