پاسخ حناچی به جوادی‌یگانه/ جذب نیرو تنها از طریق آزمون سراسری

چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۰ | کد مطلب: ۳۰۱۵۵
پاسخ حناچی به جوادی‌یگانه/ جذب نیرو تنها از طریق آزمون سراسری
درحالی که نیمه دوم مهرماه آزمون سراسری جذب دستیاران شهرداری تهران برگزار می شود معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران در نامه‌ای به شهردار تهران درخواست جذب نیرو در این معاونت را داده است.
به گزارش اسکان نيوز، از سال گذشته براساس بخشنامه 9 بندی کاهش هزینه‌ها هر گونه جذب نیرو در مجموعه شهرداری تهران  تنها با امضای شهردار تهران امکان‌پذیر است.

 در نامه جوادی‌یگانه به حناچی آمده است که بر اساس دستورشهردار جهت به کارگیری افراد متخصص، جوان و با انگیزه در مجموعه شهرداری تهران فرد مورد نظر وی جذب این معاونت شود.

این درحالی است یک هفته‌ای است در شهرداری تهران موضوع طرح جذب دستیاران در شهرداری تهران از طریق فراخوان عمومی و برگزاری آزمون مطرح است و به گفته شهردار تهران عموم شهروندان واجد شرایط می‌توانند در فضایی منصفانه به رقابت بپردازند.
 
این نامه از سوی معاونت اجتماعی به شهردار تهران در زمانی که مدیران ارشد شهرداری سخن از کشف جوانان با انگیزه و استعدادهای جدید را مطرح می‌کنند سبب دلسردی و بی‌انگیزگی از رقابت‌های این چنینی می‌شود.

اما پاسخ شهردار تهران به این درخواست معاون اجتماعی‌اش چه بود؟حناچی در پاسخ به این نامه نوشت: جذب نیرو تنها از طریق آزمون سراسری به عمل بیاید.

‌ثبت‌نام آزمون دستیاری از طریق سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد و داوطلبان از سه  روز گذشته می‌توانسته‌اند به درگاه سازمان سنجش مراجعه کنند و اقدامات لازم را برای ثبت‌نام خود انجام دهند. محدودیتی در ثبت‌نام افراد وجود ندارد و تا روز جمعه هفته جاری ثبت‌نام داوطلبان ادامه خواهد داشت.