ضرورت رسیدگی به وضعیت پل‌های عابرپیاده

يکشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۹ | کد مطلب: ۲۹۵۵۴
ضرورت رسیدگی به وضعیت پل‌های عابرپیاده
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران درباره ضرورت رسیدگی به وضعیت پل های عابر پیاده به واسطه وجود تابلوهای تبلیغاتی در اطراف آن، گفت: وضعیت این پلها به گونه‌ای است که برخی از آن به تونل وحشت تعبیر می‌کنند.
اسکان نيوز: علی اعطا روز یکشنبه در دویست و بیست و دومین جلسه شورا ابراز امیدوار کرد که شورای شهر تهران در انجام وظایف خود در سال چهارم نیز با موفقیت عمل کند.

وی ایام دهه محرم را نیز تسلیت گفت. اعطا با بیان اینکه سه نکته را در این تذکر عنوان خواهم کرد، اظهار داشت: در رابطه با پل های عابر پیاده باید گفت که به واسطه وجود تابلوهای تبلیغاتی در دو طرف آن، پل‌ها نا امن هستند.

وی افزود: حل موضوع  ناامنى پل ها مطالبه جدي شهروندان است و برخی از این پل ها به تونل وحشت تعبیر می کنند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهروندان معتقدند که این پل‌ها امن نیستند و امکان آزار و مسائل مختلف در آن وجود دارد .

به گفته اعطا ضرورت دارد شهرداری تهران از وضعیت پل‌ها و ضوابط حاکم بر آن ها و تعداد آنها در مناطق گزارش دقيقي را به شورای شهر ارايه کند تا بر اساس اين گزارش موضوع را دنبال كنيم.

وی ادامه داد: نتیجه اقدامات ما باید در جهت رضایتمندی شهروندان و به ویژه بانوان باشد .

 وی در ادامه با اشاره به تودیع و معارفه مدیر مسئول روزنامه همشهری ادامه داد: شاهد تلاش و زحمات و دغدغه های  مهران کرمی، مدیر مسئول پیشین روزنامه همشهری بودیم و همچنین به خانم نیلوفر قدیری مدیرمسئول جدید تبریک می‌گوییم.

اعطا گفت: انتصاب ایشان به عنوان مدیر مسئول از حیث توجه به مدیریت بانوان نیز جای تقدیر دارد.

 عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه یادآور شد: طبق وعده‌ای که داده بودیم از امروز پخش زنده صحن شورااز طریق صفحه اول برخی خبرگزاری ها و سایت شورای شهر آغاز شده است و این کار را توسعه خواهیم داد .

وی از معاونت ارتباطات شورای شهر و اداره ای تی در جهت توسعه اطلاع‌رسانی تشکر کرد.