بازداشت یک نماینده سابق مجلس درباره "ادعای ۶۵ میلیاردی میرسلیم"

سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۹ | کد مطلب: ۲۹۳۴۲
بازداشت یک نماینده سابق مجلس درباره "ادعای ۶۵ میلیاردی میرسلیم"
غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه، اعلام کرد در ارتباط با شکایت مصطفی میرسلیم، نماینده مجلس، در پرونده "رشوه ۶۵ میلیارد تومانی" شهرداری تهران در دوره تصدی محمدباقر قالیباف، یک نماینده پیشین مجلس بازداشت شده است.
 
سخنگوی قوه قضاییه امروز در تازه‌ترین نشست خبری خود در پاسخ به سوالی درباره اتهام "رشوه ۶۵ میلیارد تومانی" شهرداری دوران قالیباف و عدم اطلاع‌رسانی قوه قضائیه در رابطه با آن گفت که این پرونده تازه در ابتدای راه است.
 
غلامحسین اسماعیلی گفت که قوه قضائیه پرونده زیرمیزی ندارد و "مطمئن باشید در رسیدگی ها آنچه از گزارشات و تخلفات به ما منعکس بشود حتما مورد رسیدگی قرار می‌گیرد".
 
به گزارش اسکان نيوز، میرسلیم نماینده مجلس پیشتر گفته بود یک رشوه ۶۵ میلیاردتومانی برای توقف یک طرح تحقیق و تفحص، به رئيس یک کمیسیون مجلس پرداخت شده است و برخی سایت‌ها همان‌زمان اعلام‌کردند در این ماجرا، شهرداری دوران قالیباف به  محمدرضا رضایی‌کوچی، رییس وقت کمیسیون عمران مجلس، رشوه داده است.

مصطفی میرسلیم اعلام کرده بود : «مدارک رشوه ۶۵ میلیارد تومانی باقر قالیباف را برای جلوگیری از تحقیق و تفحص از دوران شهرداری‌اش، به قوه قضاییه داده است.»