افتتاح نخستین «سیرک ماشین» در برج میلاد تهران

پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۱ | کد مطلب: ۲۸۶۸۰
افتتاح نخستین «سیرک ماشین» در برج میلاد تهران
کنسرت‌های آنلاین، سینما ماشین و جشنواره فیلم «یک دقیقه قرنطینه» از جمله برنامه‌هایی بود که با شیوع کرونا و در زمان فاصله گذاری اجتماعی در برج میلاد برگزار شد و حالا نوبت به نخستین «سیرک ماشین» ایران رسید که با حضور هنرمندان بین‌المللی از هفت کشور دنیا به‌عنوان چهارمین نوآوری کرونایی برج میلاد از روز پنج شنبه ۲۶ تیر در برج میلاد افتتاح می‌شود.
اسکان نيوز: نخستین «سیرک ماشین» ایران با هدف سرگرمی و پرکردن اوقات فراغت شهروندان و با هماهنگی‌ و مجوز ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا در روزهای بلند و کرونایی تابستان در برج میلاد افتتاح می‌شود.

نخستین «سیرک ماشین» ایران در روز پنج شنبه ۲۶ تیرماه افتتاح می‌شود و اجرا برنامه‌های آن تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت. در این «سیرک ماشین» هنرمندانی از کشورهای برزیل، اکوادور، تانزانیا، روسیه، کلمبیا، مکزیک و ایران در دو سانس ۲۱ و ۲۳ برای شهروندان و علاقه مندان اجرای برنامه خواهند داشت و همزمان با اجرای این برنامه نمایندگانی از ستاد ملی کرونا به منظور نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی حضور خواهند داشت.

ظرفیت این «سیرک ماشین» ۸۰ خودرو است و شهروندان می‌توانند بلیت‌های حضور در این برنامه را از سایت تخفیش به‌صورت اینترنتی خریداری کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند با شماره تلفن ۸۵۸۵ تماس بگیرند.

طبق اعلام روابط عمومی برج میلاد، با توجه به شرایط ویژه نمایش «سیرک ماشین» علاقه‌مندان قبل از تهیه بلیت شرایط حضور در این برنامه توجه داشته باشند که امکان تماشا نمایش در «سیرک ماشین» برای تمام سرنشینان خودرو امکانپذیر نخواهد بود و فقط سرنشینان جلو امکان تماشای نمایش را خواهند داشت. در صورت شرایط جوی نامناسب، سانس نمایش لغو خواهد شد و بلیت برای اجرا دیگری تمدید خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد،  همچنین به منظورحفظ و سلامت شهروندان عزیز، شرکت کنندگان محترم در طول اجرا برنامه  مجاز به ترک خودروی خود و حضور پیاده در محوطه نمایش نیستند و پس از پایان برنامه از مسیرهای تعیین شده محل را ترک  می‌کنند. هریک از جایگاه‌های در نظر گرفته شده مخصوص یک خودرو سواری می‌باشد و از ورود موتورسیکلت، خودرو ون، وانت و مینی بوس جلوگیری خواهد شد.