هادى غفاری: با حاکمیت تفکر اصولگرایی هیچ امیدی به آینده جامعه ندارم

جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۴ | کد مطلب: ۲۸۵۵۰
هادى غفاری: با حاکمیت تفکر اصولگرایی هیچ امیدی به آینده جامعه ندارم
عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام می‌گوید: با حاکمیت تفکر اصولگرایی هیچ امیدی به آینده جامعه ندارم و کورسوی امید را هم نمی‌بینم.
به گزارش اسکان نيوز به نقل از برنا، هادی غفاری، عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام درباره امکان مشارکت اصلاح‌طلبان در انتخابات 1400 و این ادعا که اصلاح‌طلبان نیروی قوی و کارآمد برای معرفی در این انتخابات ندارند گفت: مشکل ما از یکسو مشکل قانون اساسی است و از سوی دیگر فهم بد از قانون اساسی است. 

او با اشاره به نظارت استصوابی اظهار کرد: چیزی به نام نظارت استصوابی را برای کاندیداها مطرح و همه نیروهای اصیلی که مانند آنها فکر نمی‌کنند را کنار گذاشتند و به تعبیری آنها را از صحنه سیاسی، حذف کرده‌اند.

غفاری افزود: کشور ما اندیشمندان اصلاح‌طلب فراوانی دارد. مدیران اصلاح‌طلب قوی کم نداریم. هر نیروی اصلاح‌طلبی را با یک بهانه و عنوان طرد و رد کرده‌اند بنابراین نظام نیروهای واقعی اصلاح‌طلبان را قبول نخواهد کرد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه اصولگرایان هیچ فردی را غیر از خودشان تحمل نمی‌کنند، بیان کرد: آنها معتقدند همه باید مثل آنها فکر کنند و هر کس که مانند آنها فکر نکرد یا کافر است یا مشرک یا فتنه‌گر یا بیگانه یا عقب مانده یا مزدور است. در حالیکه ما به خودمان شناخت داریم و چنین صفاتی را نداریم.
 
غفاری در پایان گفت: با حاکمیت تفکر اصولگرایی هیچ امیدی به آینده جامعه ندارم و کورسوی امید را هم نمی‌بینم.