قطار همدان- مشهد از ریل خارج شد

يکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۴ | کد مطلب: ۲۷۷۲۱
قطار همدان- مشهد از ریل خارج شد
بخش های مهم خبر
  • مدیرکل راه آهن غرب کشور گفت: قطار همدان- مشهد در چند کیلومتری شهر پرند از ریل خارج شد.
اسکان نيوز: سیدسعید ابراهیم‌نژاد، مدیرکل راه آهن غرب کشور مطرح کرد: این قطار سه ساعت پس از حرکت از همدان به سمت تهران، در ۱۰ کیلومتری حوالی شهر پرند از ریل خارج شد.

وی با تاکید بر اینکه حال ۴۵ مسافر این قطار خوب است و خوشبختانه هیچ کس کشته یا زخمی نشده است، افزود: علت این حادثه مشخص نیست و کارشناسان در حال بررسی موضوع هستند.

مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری همدان نیز گفت: حادثه قطار همدان- مشهد خارج از مرز استان همدان در ۱۰ کیلومتری شهر پرند بوده است.

اسدالله ربانی مهر با بیان اینکه هیچ کدام از مسافران قطار آسیب جانی و مشکل جدی ندارند و همه در سلامت کامل هستند، اظهار کرد: سه واگن که مسافری نداشتند از ریل خارج شدند و هیچ کدام از مسافران قطار در این واگن نبودند.

وی افزود: قطار همدان- مشهد چند ماه به علت کرونا تعطیل بود و شنبه با مصوبه ستاد کرونا فعالیت خود را آغاز کرد و با ۴۵ مسافر عازم مشهد مقدس بود.

ربانی مهر خاطرنشان کرد: شرکت راه آهن پیگیر حادثه است و به زودی مشکل برطرف خواهد شد و علت حادثه  ازطرف کارشناسان در دست پیگیری است.

یکی از مسافران این قطار نیز به خبرنگار ایسنا گفت: دو تن از پرسنل قطار به شدت مصدوم شدند. سه واگن قطار به طور کامل از ریل خارج شده و خوشبختانه هیچ یک از مسافران مصدوم نشدند.

فرشید گلمحمدی تصریح کرد: قسمتی از ریل این مسیر ناپدید شده و احتمال دارد توسط کسی دزدیده شده باشد.

ایسنا نوشت، قطار همدان - مشهد که از اسفند سال گذشته به علت شیوع کرونا تعطیل شده بود، از شنبه سوم خردادماه آغاز به کار کرده بود.