داریوش یگانه، شهردار هشتگرد شد

شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۷ | کد مطلب: ۲۷۵۸۰
داریوش یگانه، شهردار هشتگرد شد
بخش های مهم خبر
  • داریوش یگانه، به عنوان سرپرست شهرداری هشتگرد انتخاب شد.
اسکان نيوز: علی جوادی،  رئیس شورای اسلامی هشتگرد در مراسم معارفه  داریوش یگانه، به عنوان سرپرست شهرداری هشتگرد گفت: جلسات فوق‌العاده و پی‌درپی در صحن شورای اسلامی با حضور تمامی اعضا برگزار و نهایتا پس از بررسی طرح‌ها و برنامه‌های گزینه‌های پیشنهادی، داریوش یگانه به عنوان شهردار هشتگرد انتخاب گردید.

رئیس شورا با اشاره به شناخت اعضا شورا از شهردار منتخب، خدمات ویژه نامبرده در زمان تصدی شهرداری در دوره چهارم شورای اسلامی در هشتگرد و تجربیات بالا را دلیل این انتخاب دانست و خیرخواهی و تلاش برای حفظ بیت المال را از ویژگیهای ایشان خواند.

جوادی با اشاره به رای قاطع اعضا شورا در انتخاب شهردار، از همدلی اعضا پارلمان شهری برای خدمت به مردم و عمران و آبادانی سخن گفت و از شهردار منتخب و کارکنان شهرداری خواستار تسری این همدلی و تلاش برای تکریم ارباب رجوع و تسریع در امورات مراجعان، ارتقا خدمات و عمران و آبادانی شهر شد.

یگانه، شهردار منتخب شهرداری را خانه مردم دانست و گفت: با توجه به این‌که چرخه شهرداری با عوارض دریافتی از شهروندان گردش می‌کنند لذا باید محلی باشد که مردم با مراجعه به آن احساس آرامش و امنیت داشته باشند.

وی با اشاره به احداث و بهره‌برداری از پروژه مجتمع فرهنگی و هنری ۹ دی در سال ۹۵ آنرا یکی از مجتمع‌های بی نظیر در استان البرز و حتی کشور خواند که اکنون ساخت مجموعه ای مشابه آن صدها میلیارد هزینه در بر خواهد داشت.

وی در ادامه با تاکید بر همدلی و همکاری در پیشبرد اهداف، علی‌رغم وجود بحران‌های مختلف در کشور، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و شروع پروژه‌های بزرگ جدید را از جمله برنامه‌های مدنظر در فرصت باقیمانده دانست.
 
 
 
مرجع: تابناک