دستفروشان به نرم‌افزار «توشیبا» مجهز می‌شوند

سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴ | کد مطلب: ۲۴۸۸۶
دستفروشان به نرم‌افزار «توشیبا» مجهز می‌شوند
اسکان نيوز- سرویس بین‌الملل- شیما نصیری: کمپانی «توشیبا» تصمیم گرفته است که فضای ویژه ای را برای فعالیت دستفروشان در بخش عرضه محصولات خود اختصاص دهد تا از این طریق هم فعالیت آن ها را کنترل کند و هم بتواند محصولاتش را در سطح گسترده‌تری به فروش برساند.

کلیه خرده فروشان و دستفروشان اروپایی و امریکایی می توانند به راحتی رزومه فعالیت خود را از طریق نصب این اپلیکیشن به کمپانی «توشیبا» ارسال کنند و پس از تایید نهایی که در کمتر از یک هفته صورت می گیرد، به طور رسمی عضو این برنامه رسمی شوند.

سپس کمپانی «توشیبا» از طریق نمایندگی‌های خود در شهرهای مختلف جهان، به راحتی با این دستفروشان ارتباط برقرار می کند و با توجه به نوع فعالیت آن‌ها و محیطی که دستفروشان محصولات خود را عرضه می کنند، محصولات «توشیبا» را در اختیارشان قرار می دهد.

پس از اتمام این مرحله، فعالیت لحظه به لحظه این دستفروشان از طریق آن اپلیکیشن، تحت نظارت و کنترل کمپانی «توشیبا» قرار می گیرد تا مبادا این دستفروشان در عرضه محصولات خطایی را انجام دهند.

این در حالی است که در هر ماه کمپانی «توشیبا» برای این دستفروشان کلاس های آموزشی را برگزار می کند تا آن ها با نحوه فروش محصولات «توشیبا» و معرفی محصولات به مخاطبان آشنایی پیدا کنند.

این امر موجب می شود تا مخاطبان با محصولات این کمپانی به خوبی آشنایی پیدا کنند و بتوانند با آگاهی بیشتری اقدام به خرید آن ها کنند.