کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

محکومیت قطعی ابراهیم کریمی، شهرداری اسبق گرگان به 5 سال حبس+ سند

پایگاه عدالت خواهان , 16 آبان 1398 ساعت 12:40 | کد مطلب:23663


اسکان نیوز: ابراهیم کریمی، شهردار اسبق گرگان پیش از دوره  تصدی حسین صادقلو بود که این روزها رئیس هیات بسکتبال استان گلستان نیزاست.

وی به جرم تبانی با آقای «ی . م» و خرید ملک به صورت صوری و فروش آن به قیمت حدود سه برابر قیمت واقعی به شهرداری گرگان و به جرم تحصیل مال نامشروع از طریق تدلیس در معامله در راستای تعیین قیمت بالاتر از قیمت واقعی به پنج سال حبس تعزیری محکوم شد.

با توجه به این‌که کریمی در حال حاضر رئیس هیات بسکتبال استان گلستان است باید دید تکلیف مسئولیت وی در هیات بسکتبال استان گلستان چه خواهد شد؟!

قطعا نمی‌توان فردی دارای سوابق کیفری را برای یک جایگاه حقوقی دیگر مناسب دانست چرا که اولا آزموده را آزمودن خطاست، ثانیا شرع و قانون نظام اسلامی حضور فردی سابقه دار را در هر جایگاهی حتی برای یک ثانیه نمی‌پذیرد و ثالثا مردم و افکار عمومی نیز که در مشکلات اقتصادی تحت شدیدترین فشارها قرار دارند نیز عرفا با حضور چنین مسئولی بر هر مسندی موافق نخواهد بود.

در پایان به‌جاست مدیرکل ورزش و جوانان استان و سایر مسئولام ذی‌ربط هر چه سریع‌تر نسبت به برکناری کریمی از ریاست هیات بسکتبال استان گلستان اقدام نمایند.آدرس مطلب :
https://www.eskannews.com/news/23663/محکومیت-قطعی-ابراهیم-کریمی-شهرداری-اسبق-گرگان-5-سال-حبس-سند

اسکان نيوز
  https://www.eskannews.com