دستور ویژه رییس قوه قضاییه در خصوص احکام صادره در برخی پرونده های اخیر:

پرونده های اخیر به سرعت تجدیدنظر و رسیدگی منصفانه شود

يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶ | کد مطلب: ۲۲۵۳۴
پرونده های اخیر به سرعت تجدیدنظر و رسیدگی منصفانه شود
اسکان نيوز: رییس قوه قضاییه در خصوص آرا صادره از سوی یکی از شعب دادگاه انقلاب در برخی از پرونده‌های اخیر  دستور داد به سرعت و تحت نظارت رییس کل دادگستری تهران تجدیدنظر و رسیدگی منصفانه صورت گیرد.
 
رئیس قوه قضائیه دیروز پیش از این در گردهمایی فعالان امر به معروف و نهی از منکر گفته بود: اگر تا دیروز دشمن فساد را در جامعه تبلیغ می کرد اما امروز فضای کشور فضای مبارزه با فساد است.

وی اضافه کرده بود: فضای جامعه ما فضای مقاومت و ایستادگی در مقابل زیاده خواهی ها و روحیه استکباری است و نه مذاکره که مدیریت این فضا با رهبری بوده و با حکمت،  بصیرت،  بصیرت آفرینی،  هدایت و رهنمودها تلاش کردند که فضای جامعه ما فضای مقاومت باشد و این فضا باقی بماند.

رئیس قوه قضاییه تصریح کرده بود: دشمن تلاش می‌کرد که فضای ایستادگی را تضعیف کند و القا کند که فساد در جامعه موج می زند ولی این فضا با پرچمداری رهبر انقلاب به فضایی تبدیل می شود که علیرغم خواست آنها فضای مقابله با فساد باشد.

رئیسی گفته بود: همه ما سربازان رهبر انقلاب هستیم و وظیفه داریم خالصانه در این مسیر حرکت کنیم که رهبری پرچمدار آن هستند.

وی تاکید کرده بود: نظام ما مبتنی بر خون پاکانی است که جهاد کردند و به برکت خون شهدای کربلا و شهدایی همچون حججی ها که متصل به ثارالله هستند، ممکن است فساد در مدتی جولان داشته باشد ولی بقا برای عدالت و حق است که متعلق به آثار خون شهداست.
مرجع: ایرنا