معاون فرهنگی استعفا داد، شهردار موافقت کرد

چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴ | کد مطلب: ۲۱۱۶۱
معاون فرهنگی استعفا داد، شهردار موافقت کرد
اسکان نيوز: محمدرضا کلائی، شهردار مشهد صبح امروز درجمع خبرنگاران ضمن عذرخواهی از جامعه رسانه‌ای كشور به خاطر حواشی روز قبل با استعفا معاون فرهنگی خود موافقت كرد.
 
محمدرضا کلائی گفت: اتفاق دیروز، اتفاق نامناسبی بود، فارغ از این‌که زمینه این کار بر عهده چه کسی بود،  از جامعه خبری  عذرخواهی می‌کنم.
 
وی ادامه داد: بعد از اتفاق دیروز در فاصله کمی، آقای زارعی ابراز تاسف کردند و استعفا دادند، من باید صحبت می‌کردم و سنجیده عمل می‌کردم. من پذیرفتم که ایشان باید اقدامی در جهت استعفا داشته باشد.
 
کلایی تصریح کرد: ما باید رفتاری غیررفتار مرسوم داشته باشیم، بنده استعفا ایشان را می‌پذیرم. ایشان اقدام شجاعانه کرد و افکار عمومی را درک کرد من هم فارغ از آن، رکن چهارم دموکراسی یعنی رسانه را قبول دارم.
 
وی افزود: از امروز سرپرستی برای معاونت فرهنگی اجتماعی خواهیم گذاشت. ما در رفتارهایی که داریم باید روی عنصر صداقت و شفافیت کار کنیم. هزینه بابت این امر را بپذیریم حتی اگر به زیان بنده است. باید هزینه این اتفاق را بپردازم.
 
گفتنی‌است؛ مهدی زارعی روز گذشته از سمت خود استعفا داده بود.
 
تماس تلفنی شهردار مشهد با معاون فرهنگی خود در نشست خبری دیروز که در حالت «بلندگو» صورت گرفت، باعث به کاربردن عباراتی دور از شان جلسه شده بود که اعتراض خبرنگاران حاضر در جلسه و اصحاب رسانه را در پی داشت.
 
مرجع: ایسنا