T_BLOCK_SECTION_CHILD_PODCAST}']['prms']['section_id'] = 'dynamic_section'; ?>T_BLOCK_SECTION_CHILD_PODCAST}']['prms']['section_id'] = 'dynamic_section'; ?> لزوم استفاده از نرم افزارهای پیشرو گردشگری استان در ارائه خدمات به گردشگران - اسکان نيوز

لزوم استفاده از نرم افزارهای پیشرو گردشگری استان در ارائه خدمات به گردشگران

چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰ | کد مطلب: ۲۰۴۲۹
لزوم استفاده از نرم افزارهای پیشرو گردشگری استان در ارائه خدمات به گردشگران
اسکان نيوز: عصر روز گذشته، ۲۱ خرداد ماه ۹۸، جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان با حضور قائم مقام ستاد سفر، مدیرکل میراث فرهنگی و روسای کمیته های دهگانه ستاد سفر استان، برگزار شد.

جواد رحمتی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان در این نشست، با اشاره به لزوم تعریف برنامه‌های ویژه برای گردشگران در ایام تابستان، اظهار کرد: با تدارک برنامه‌های ویژه سفر برای گردشگران علاوه بر افزایش میزان ورود گردشگر به استان، شاهد توزیع هر چه بهتر سفرها در نقاط مختلف استان در زمان های پر ترافیک سفر برای گردشگران خواهیم شد.

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان در این نشست گفت: سفرهای تابستانی همزمان با تعطیلات عید سعید فطر آغاز شده و هماهنگی‌ها برای افزایش سطح کیفی و کمی خدمات امری ضروری است. به همین منظور  ارزیابی عملکرد و برنامه ریزی خدمات سفر  که جزو وظایف دستگاه ها و کمیته های حاضر در ستاد سفر  است باید به صورت کامل مورد توجه قرار گیرد.

معاون عمرانی استاندار از وضعیت نامطلوب آسفالت محورهای مواصلاتی استان انتقاد کرد و گفت: باید تمهیداتی کاربردی در راستای بهسازی شاهراه های عبوری استان توسط دستگاه های متولی اتخاذ گردد، چراکه با تداوم وضعیت فعلی شاهد حوادث ناگوار جاده ای خواهیم بود که به موجب آن خاطرات تلخی برای گردشگران به وجود خواهد آمد.

وی در ادامه تعطیلی بازار تبریز در روز های تعطیل را مسئله ای مهم در عدم رضایت گردشگران عنوان کرد و همکاری کسبه بازار در رفع این مشکل را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، جواد رحمتی در خاتمه اظهار کرد: در راستا تسهیل امر سفر در استان، می‌بایست از ظرفیت‌های موجود استفاده و درصدد تقویت آن‌ها باشیم، به همین منظور استفاده از بسته‌های سفر ویژه و طرح‌های ترافیکی و گردشگری طراحی شده توسط نرم افزارهای پیشرو در استان امری ضروری است‌.